Kuchnie Narodów Najlepsze w Polsce

Linia Appetita Kuchnie narodów otrzymała certyfikat jakości „Najlepsze w Polsce”. Wyróżnienie przyznali sami konsumenci.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Kuchnie Narodów Najlepsze w Polsce
Linia mieszanek przyprawowych Appetita Kuchnie narodów firmy Ziołopex otrzymała certyfikat jakości „Najlepsze w Polsce”. Produkty najbardziej wartościowe, najciekawsze i najlepszej jakości spośród dostępnych na polskim rynku wskazywali sami konsumenci, głosując telefonicznie, internetowo oraz poprzez nadsyłanie specjalnych kuponów.
Konkurs ten jest kontynuacją plebiscytu „Dobre bo polskie” organizowanego od 1992 roku. Patronuje mu poznańskie Towarzystwo im.Hipolita Cegielskiego.

Nagrodzona linia Appetita Kuchnie narodów, obecna na rynku od września 2004 roku to zestaw mieszanek przyprawowych, dedykowanych konkretnym kuchniom narodowym, przygotowanych zgodnie z lokalnymi przepisami m.in. kuchni chińskiej, węgierskiej, tureckiej i włoskiej.

„Polacy zdobywają coraz większą wiedzę o potrawach z innych zakątków świata. – stwierdza Magdalena Sarnowska, Brand Manager marki Appetita w firmie Ziołopex. – Wynoszą ją zarówno z popularnych ostatnio podróżniczych programów kulinarnych, jak i z własnych wypraw. Dzięki mieszankom przyprawowym Appetita Kuchnie Narodów mogą odtworzyć egzotyczne aromaty we własnej kuchni, dla własnej rodziny, w prosty i szybki sposób. Mieszanki tego typu stanowią stabilny i rozwojowy segment rynku – ponieważ konsumenci są na nie otwarci.”

Na opakowaniach linii Appetita Kuchnie Narodów znajdzie się wkrótce specjalne logo, informujące, iż mieszanki te zdobyły konsumencki certyfikat jakości „Najlepsze w Polsce”. Wszyscy producenci nagrodzonych w plebiscycie produktów mają prawo do używania tego znaku przez trzy lata od momentu przyznania wyróżnienia.

Certyfikat „Najlepsze w Polsce” to już kolejne w ostatnich latach prestiżowe wyróżnienie przyznane mieszankom przyprawowym Appetita przez samych konsumentów. W 2006 roku inna linia Appetita, Gotujemy po polsku, zdobyła Złoty Laur Konsumenta, dwukrotnie została też wyróżniona tytułem Produkt Roku, w latach 2006 i 2007.