Kulinarna niespodzianka orient i sushi

W menu ZEN Jazz Bistro znajdują się dania typowe dla kuchni azjatyckiej oraz także lunchowe niespodzianki. Goście mogą wybierać między zestawami orient i sushi setami.

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Kulinarna niespodzianka orient i sushi
W eleganckim klimacie ZEN Jazz Bistro, ze smooth jazzową muzyką w tle, w samym centrum miasta przy ulicy Jasnej 24, na chwilę można oderwać się od zgiełku dnia codziennego. To wprost wymarzone miejsce na szybki lunch. Szef kuchni poleca różne zestawy lunchowe serwowane od poniedziałku do piątku, między 11.00 a 16.00. W menu znajdują się ponadto potrawy z najróżniejszych terenów Azji, tak aby każdy znalazł coś dla siebie. Dominują przygotowane na różne sposoby sushi i sashimi.

Wśród wprowadzonych niedawno propozycji Lunch Setów (każdy w cenie 28 zł) znajdują się zupa, zamiast niej możemy zjeść sałatę oraz drugie danie . Każdego tygodnia, szef kuchni proponować będzie zupełnie nowe dania.
Wytrawnych smakoszy sushi i sushimi zainteresuje z pewnością Sushi Lunch w cenie 32 zł. ZEN oferuje aż cztery różne zestawy - w zależności od upodobań można zjeść nigiri, sashimi lub rolls maki.

Jednak najbardziej atrakcyjną propozycję stanowi ZEN Box, który z pewnością zdobędzie rzesze miłośników i zadowoli nawet najbardziej wymagających entuzjastów kuchni azjatyckiej. ZEN Box to propozycja składająca się z czterech małych dań, które komponuje szef kuchni, każdego dnia tworząc zupełnie nowy i niepowtarzalny zestaw. ZEN Box składa się z sushi lub sushimi, przystawki, mini sałaty i dwóch drugich dań. Wszystkie dania pochodzą z karty menu Zen Jazz Bistro. To idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy mają ochotę wypróbować nowych, lekkich orientalnych smaków ze Wschodu nie opróżniając przy tym swojego portfela – każdy zestaw w cenie 33 zł.

ZEN Jazz Bistro ul. Jasna 24 Warszawa