Lekko, bo z Vegetą Light

  • 1

Miłośnikom zdrowej, niskokalorycznej kuchni i aktywnego stylu życia polecamy Vegetę Light – przyprawę zgodną z nowoczesnymi trendami odżywiania...

         
ocena: 3/5 głosów: 3
Lekko, bo z Vegetą Light
Zdrowy tryb życia stale zyskuje na popularności, dlatego coraz więcej osób zwraca uwagę na odpowiednią dietę i szczególne potrzeby żywieniowe swoich najbliższych. Wizyta w klubie fitness, wakacyjna wycieczka rowerowa za miasto i gra w piłkę poprzedzająca rodzinne grillowanie niewątpliwie zaostrzają apetyt i wymagają niespożytej energii. Dlatego do kuchennego lub ogrodowego stołu warto zaprosić Vegetę Light, która zmobilizuje do zdrowego żywienia niczym trener zachęcający do aktywnego wypoczynku. Jako mistrzyni w przygotowywaniu zdrowych i niskokalorycznych posiłków towarzyszyć będzie wszystkim smakoszom, którzy pragną zadbać o dobrą formę i smukłą sylwetkę.

Do menu świadomych i wymagających konsumentów Vegeta Light wniesie aromatyczną świeżość i naturalny smak starannie wyselekcjonowanych składników. Ekstralekka kompozycja warzyw - marchwi, pasternaku, ziemniaków, selera, pora, papryki i natki pietruszki – wzbogaci smak nawet najbardziej wyrafinowanych posiłków. Dzięki zawartości błonnika przyprawa Podravki ułatwi przyswajanie niezbędnych substancji pokarmowych i wspomoże proces przemiany materii.

Naturalny smak i aromat Vegety Light doskonale koresponduje z nowoczesnymi trendami żywieniowymi. Przyprawa towarzyszyć może grillowanym daniom z ryb, chudych mięs, a także makaronom, zupom, sosom i wszelkiego rodzaju sałatkom. Podkreśli smak pieczonych na grillu szaszłyków warzywnych, drobiowych kotletów czy steków z polędwicy wołowej.

Vegeta Light nie zawiera glutenu, glutaminianu sodu ani laktozy, dlatego może być stosowana również przez wegetarian i alergików.

Składniki:
Błonnik, fruktoza, warzywa - marchew, pasternak, ziemniaki, seler, por, papryka i natka pietruszki.
Wartość energetyczna:
Jedna łyżeczka (3 g) Vegety light – 4,02kcal/17,28kJ
Wartość odżywcza:
Białko – jedna łyżeczka (3 g) Vegety light – 0,18 g, 100 g Vegety light - 6,0 g
Węglowodany – jedna łyżeczka (3g) Vegety light – 0,79 g, 100 g Vegety light – 26,5 g
Tłuszcz - jedna łyżeczka (3 g) Vegety light – 0,012 g, 100 g Vegety light – 0,4 g

Waga: 150 g, cena: ok. 3,00 zł
Waga: 75 g, cena: ok. 2,00 zł