Żurawina Light

Co o nim wiemy? Dorasta za Oceanem, tam nabiera smaku i niepowtarzalnego, oryginalnego aromatu. Przebywa długą i trudną drogę zanim trafi do nas.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Żurawina Light
Przeistacza się w żurawinowy napój Light niosąc nam witaminy, zdrowie, optymizm!

Dlaczego Żurawina Light?


Do znanych nam dotychczas żurawinowych napojów Ocean Spray (Żurawina Classic, Żurawina i Malina) dołączył nowy smak – Żurawina Classic Light. Jest on pierwszym i jedynym w chwili obecnej na polskim rynku napojem żurawinowym light – bez dodatku cukru, sztucznych barwników i konserwantów. Charakterystyczny cierpki smak żurawin łagodzą substancje słodzące: Acesulfam K, sukraloza.
Nazwy tych substancji brzmią groźnie? Kilka słów wyjaśnienia na ich temat. Acesulfam K to syntetyczna sól organiczna, z ludzkiego organizmu wydalany jest w niezmienionej postaci i z tego powodu nie dostarcza żadnych kalorii. Podobnie zachowuje się sukraloza – syntetyczny węglowodan, nie jest metabolizowany przez organizm. Substancje te rozpoczęły nową epokę słodzików nowoczesnych i bezpiecznych dla zdrowia.

Co nam daje Żurawina Light?


Żurawinowy Light został wzbogacony w witaminę C. Dzięki temu napój przejmuje częściowo jej cechy profilaktyczne pomagając podnieść odporność szczególnie w okresach osłabienia organizmu. Pomaga skrócić czas infekcji i przeziębień aktywując system immunologiczny. Cechuje go działanie antywirusowe oraz pozytywny wpływ na funkcjonowanie serca i układu krwionośnego.

Napój Light zawiera przeciwutleniacze, pomaga zwalczać wolne rodniki. Wpływa na poprawę ogólnej wydolności fizycznej, poprawiając koncentrację, pomagając pokonać nastroje depresyjne, wzmacniając sen. 200 ml Ocean Spray Żurawina Classic Light zaspokaja 100% dziennego zapotrzebowana na witaminę C!

Szklanka napoju żurawinowego Light to tylko 10 kalorii i 0% tłuszczu! Dlatego też można pić napój Light nawet podczas rygorystycznej diety, co pozwoli ją urozmaicić bez obaw o przyrost kilogramów. Dzięki temu, że napój wyprodukowano z 25% koncentratu owoców żurawiny zachowuje on jej właściwości zdrowotne stanowiąc doskonałe uzupełnienie codziennych posiłków w każdym wieku i o każdej porze roku.

OCEAN SPRAY – trzy warianty smakowe:
Żurawina Classic
Żurawina i Malina
Żurawina Light

Cena detaliczna brutto – ok. 3,00 zł
Cena promocyjna – 2,59 zł
Dostępne w sieci: GEANT, SELGROS, E’LECLERC, ALBERT, HYPERNOVA i w wybranych sklepach detalicznych