Sprzęt AGD bezpieczny dla dziecka

Dziecko w kuchni to poważne wyzwanie dla producentów sprzętu gospodarstwa domowego. Myśląc o bezpieczeństwie i wygodzie całej rodziny inwestują w bardzo praktyczne rozwiązania...

         
ocena: 4/5 głosów: 7
Sprzęt AGD bezpieczny dla dziecka
Model kuchenki Ariston CX 65 S F9 wyposażony został w piekarnik zabezpieczony poczwórną szybę, dzięki której jego drzwiczki pozostają chłodne na zewnątrz. Dodatkową praktyczną funkcją zwiększającą bezpieczeństwo wspólnego pieczenia jest blokada drzwi, która uniemożliwia ich otwarcie, gdy piekarnik pracuje. Dzieki takiemu rozwiązaniu nasz maluch może wraz z mamą obserwować wyrastanie ciasta i spokojnie poruszać się po kuchni bez obawy oparzenia.

Poręczne zabezpieczenia przed ciekawskimi dziećmi posiadają również pralki Indesit. Blokada panelu sterowania uniemożliwia zmianę programu w trakcie jego trwania. Chroni to zarówno nasze pociechy, jak i naszą łazienkę. Pralki Indesit osiadają również zintegrowaną szufladę, umożliwiającą schowanie proszków i detergentów, dzięki czemu możemy być spokojni o naszych małych "poszukiwaczy skarbów". System Super Silent, w który wyposażone są pralki i zmywarki marki Indesit gwarantuje dodatkowo, że żaden odgłos nie zakłóci snu małego dziecka, tak ważnego w pierwszych latach jego życia.

Obecność małych dzieci w domu oznacza ciągłą konieczność wielokrotnego płukania smoczków, mycia butelek i kubeczków. Z pomocą przychodzą nowoczesne zmywarki Ariston (model LF 6070 X) wyposażone w specjalne uchwyty i program Baby Cycle, który szybko i dokładnie umyje niemowlęcą zastawę, gwarantując jej idealną czystość, jednocześnie oszczędzając czas rodziców, aby mogli wykorzystać go na zabawy ze swoim maleństwem.

Potrzebą rodziców jest również posiadanie pod ręką ciągłego źródła czystej wody. Zadbali o to producenci marki Ariston, wprowadzając na rynek lodówkę MBL 1911 FA, która pełni zarazem funkcję dystrybutora filtrowanej wody.

W XXI wieku sprzęty kuchenne mogą służyć także do zajęć plastycznych. Idealnym przykładem jest lodówka Indesit Graffiti wyposażona w zmywalne ściany zewnętrzne oraz specjalne pisaki i gąbkę do czyszczenia. Dzięki tej niecodziennej funkcji dzieci mogą zająć się tworzeniem kolorowych obrazków i napisów pod okiem rodziców, podczas gdy oni przygotowują wspólny posiłek.

Wyposażeni w nowoczesne sprzęty, wprowadzające wiele udogodnień do naszego życia, zyskujemy cenny czas, który możemy poświęcić na zabawę z naszymi maluchami w miejscach, w których do tej pory baliśmy się o ich bezpieczeństwo.