Ajax - do czyszczenia domu

AJAX PROFESSIONAL EXTRA POWER to gwarancja profesjonalnych rezultatów na każdej powierzchni...

         
ocena: 3/5 głosów: 4
Ajax - do czyszczenia domu
Wyzwanie Pawła:
Przez całą zimę na tarasie stały moje meble ogrodowe. Kurz, ślady deszczu i martwe owady przywarły do krzeseł i stołu. Nie mam pojęcia jak pozbyć się tego brudu.

Oczekiwania Pawła: Czyste meble ogrodowe, bez wysiłku, aby mógł ich użyć jak tylko pojawi się słoneczna pogoda.

Rozwiązanie: płyn uniwersalny Ajax Professional Extra Power

Oporny, trudny do usunięcia brud to problem, z którym często musimy się borykać w różnych sytuacjach. Ślady butów, flamastrów, plamy po oleju silnikowym to zanieczyszczenia, które wymagają profesjonalnego środka czyszczącego. Taki właśnie jest nowy płyn uniwersalny Ajax Professional Extra Power, który czyści skutecznie wszystkie zabrudzone powierzchnie. Skoncentrowana, silnie odtłuszczająca formuła z systemem anty-ślad, usuwa oporny brud, nie pozostawiając śladów zanieczyszczeń. Bez spłukiwania!

Ajax Professional Extra Power do wszystkich powierzchni doskonale poradzi sobie z tłustymi osadami i trudnymi do usunięcia śladami. Można go używać na dużych powierzchniach rozpuszczając płyn w wodzie, lub w formie nierozcieńczonej bezpośrednio na plamę.
Konsumenci, którzy sprawdzili działanie produktu stwierdzili, że jest bardzo wydajny w usuwaniu tłuszczu, a powierzchnie po użyciu pozostają błyszczące.

Nowy płyn uniwersalny bez problemu czyści:
- przypalony tłuszcz,
- ciemne ślady butów,
- oporny brud na plastiku,
- tłuste osady,
- ślady po flamastrach,
- ślady po długopisach,
- olej samochodowy,
- tłusty kurz.

Pojemność i cena: 1000 ml - 17,49 zł