MacCoffee 3 w 1 – dla zabieganych

Prawdziwa gratka dla zabieganych wielbicieli smacznych kaw rozpuszczalnych typu 3w1...

         
ocena: 3/5 głosów: 3
MacCoffee  3 w 1 – dla zabieganych
Prawdziwa gratka dla zabieganych wielbicieli smacznych kaw rozpuszczalnych typu 3w1. Future Enterprises, należący do koncernu Food Empire w Polsce, wprowadził na rynek nową kawę w jednoporcjowych opakowaniach - MacCoffee Original 3  w 1.

Nowy wariant smakowy w ofercie marki MacCoffee jest starannie dobraną mieszanką aromatycznych kaw Robusta i Arabica, holenderskiej śmietanki oraz cukru. Składniki tworzą niepowtarzalny, wyrazisty smak dobrze zaparzonej kawy z kroplą mleka, zamkniętej w poręcznym, jednorazowym „paluszku”. Docenią go smakosze, którzy narzekają na brak czasu, a jednocześnie lubią delektować się chwilą wytchnienia przy filiżance dobrej kawy.

Wygodne “paluszki” MacCoffee można wrzucić do torebki, zabrać do biura, a także w podróż. Aby w każdym miejscu i o każdej porze móc napić się ulubionej, „białej” kawy, wystarczy zalać przygotowaną mieszankę MacCoffee Original 3 w 1 gorącą wodą .

Wszyscy, którym posmakuje oryginalna kawa MacCoffee powinni spróbować innych propozycji z oferty producenta: aromatycznej MacCoffee Strong 3 w 1, orzechowej MacCoffee Huzelnut 3 w 1 oraz ekskluzywnej MacCoffee Kolumbijskiej 3 w 1.
Nie ma to jak przerwa na kawę...z  MacCoffee!

MacCoffee Original 3w 1               
Waga: 10 x 18g, cena: 4,95 zł          

Producent: Food Empire