Magiczny wyłącznik dotykowy do kuchni

  • 3

Urządzenie służące do dotykowego załączania i wyłączania oświetlenia to przedmiot niemalże magiczny.

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Magiczny wyłącznik dotykowy do kuchni
Elektroniczny wyłącznik dotykowy (EWD) zmieni metalową lampkę, gałkę czy klamkę od mebli w niewidzialny włącznik, za którego sprawą „stanie się jasność”.
Elektroniczny Wyłącznik Dotykowy marki SKOFF jest jak niewidzialna moc w dłoni - jednym dotykiem palca uruchamia zestaw świateł w naszej kuchni lub łazience.
EWD 300 jest niedużym, bardzo lekkim (135g), estetycznym i łatwym w montażu urządzeniem. Stworzony specjalnie do zastosowania w meblach kuchennych EWD 300 marki SKOFF jest hermetyzowany żywicą poliuretanową. Dzięki temu spełnia wymogi bezpieczeństwa, niezbędne do prawidłowego funkcjonowania w pomieszczeniach o dużej wilgotności.
Urządzenie to wyposażone jest w sensor o długości 1,5 m, który daje możliwość podłączenia go do klamek i obudów wykonanych z materiałów przewodzących. EWD 300 może zastąpić standardowe załączniki i wyłączniki światła bez konieczności przerabiania instalacji elektrycznej, kucia ścian czy montażu dodatkowego gniazda. Jest to niezwykle istotne wtedy, gdy wymieniamy zabudowę kuchenną, a nie chcemy zmieniać instalacji elektrycznej czy kafelków na ścianie. Koszt takich przeróbek jest znaczny, nawet jeśli zamierzalibyśmy wykonać remont na własną rękę.
Istnieje również opcja bezpośredniego montowania Elektronicznego Wyłącznika Dotykowego firmy SKOFF w drewnie mebli kuchennych. Instalacja EWD jest na tyle prosta, że można go podłączyć we własnym zakresie, nawet nie posiadając żadnej wiedzy z dziedziny elektroniki.
Należy również pamiętać o tym, że jest to urządzenie osobne w stosunku do transformatora, przez co jest w stanie obsługiwać nawet kilka transformatorów oraz innych urządzeń na prąd o napięciu 230V i łącznej mocy 300W. To umożliwia, m. in. utworzenie układu składającego się z kliku lamp znajdujących się w różnych miejscach pomieszczenia, a uruchamianych za pomocą jednego dotknięcia… magicznej różdżki.
Elektroniczny wyłącznik dotykowy EWD 300 firmy SKOFF służący do dotykowego załączania i wyłączania oświetlenia żarowego oraz świetlówkowego to przede wszystkim komfort oraz funkcjonalność. Gdy dołączymy do tego niską cenę, prosty montaż i łatwość użytkowania otrzymamy urządzenie naprawdę wyjątkowe. Jego niezwykłe możliwości zastosowania pozwolą nam poczuć się we własnej kuchni – pozornie zwykłym miejscu – jak w krainie czarów…

CENA: około 50 zł