Malutkie kwadratowe wafelki

Rodzina pysznych, malutkich, przekładanych wafelków w rozmiarze XS powiększa się na lato. Teraz możemy delektować się QUADRATINI w dwóch nowych smakach – waniliowym i orzechowym.

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Malutkie kwadratowe wafelki
Przekładane kremem wafelki diametralnie mogą się między sobą różnić. Nacisk na staranny wybór składników, tradycyjny proces produkcyjny i specjalne, hermetyczne opakowania sprawiły, że produkty włoskiej firmy LOACKER wyróżniają się na rynku. Prawdziwym geniuszem smaku są jednak ciasteczka QUADRATINI, malutkie, przekładane smakowitą masą wafelki.

To, co wyróżnia wszystkie wyroby LOACKERA to brak jakichkolwiek środków konserwujących, barwników oraz ulepszaczy smakowych. Co najważniejsze, nie zawierają tłuszczy trans (właściwa nazwa - izomery trans kwasów tłuszczowych), które powstają podczas procesów utwardzania olejów roślinnych. To szczególnie niebezpieczne dla zdrowia tłuszcze, które odpowiadają za szybkie przybieranie na wadze oraz zwiększenie ryzyka choroby niedokrwiennej serca.

Z czystym sumieniem możemy kosztować te pyszne maleństwa i sięgać po nie raz po raz, ponieważ specjalne, hermetyczne opakowanie ma zamknięcie wielokrotnego użytku. Wszystko po to, by za każdym razem delektować się najświeższym i najbardziej chrupiącym wafelkiem.

Do tej pory rozkosz chrupania QUADRATINI dostępna była w trzech, typowo włoskich smakach – cappuccino, tiramisu i amaretto. Teraz wprowadzone zostały dwa nowe smaki – waniliowy i napolitaner, czyli klasycznie orzechowy.
Przekładane wafelki są idealną alternatywą dla popcornu jedzonego w kinie, chociażby ze względu na bajeczny aromat. Stanowią też wyśmienity dodatek do kawy o każdej porze dnia, sprawiając, że ta codzienna czynność staje się wyrafinowaną i wyjątkową chwilą. Są w końcu idealną, drobną przekąską dla każdego.

Loacker to znana na całym świecie włoska, rodzinna firma z południowego Tyrolu, która od ponad 80 lat jest absolutnym potentatem w branży cukierniczej. Podbiła rynek, osiągnęła szczyty popularności i stała się niezrównanym ekspertem w dziedzinie produkcji wafli. Lata doświadczeń i konsekwentne podążanie wybraną drogą produkcji na najwyższym poziomie, z olbrzymią dbałością o szczegóły sprawiły, że firma zaistniała nie tylko w świadomości łasuchów, ale i osób zwracających szczególną uwagę na naturalne, zdrowe odżywianie jak i konsumentów mających wysokie wymagania względem słodyczy.

125 gramowa paczka wafelków QUADRATINI kosztuje około 7 zł.
Dystrybutor: North Coast S. A.