Müller Mix - jagodowy jogurt

Na wiosnę Müller, producent świeżych produktów mlecznych, przygotował nowy produkt idealnie podkreślający swoim smakiem i zapachem przedsmak lata. Müller Mix o jagodowym smaku.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Müller Mix - jagodowy jogurt
Jagody kojarzą nam się z utęsknionym latem, słonecznymi dugimi dniami i spacerami po lesie w poszukiwaniu tych drobnych, jakże zdrowych i pysznych owoców. Zapewne nie bez przyczyny najnowszy film Wong Kar Wai’a z jagodową miłością w tytule miał swoją premierę w momencie, kiedy wszyscy mają zimy po dziurki w nosie i marzą o jakiejkolwiek zapowiedzi lata. I zapewne zdziwi się każdy, kto nie widział jeszcze „Jagodowej miłości”, że to nie zmysłowa i ponętna Nora Johns, ani nawet niewyobrażalnie przystojny Jud Law zapadają w pamięć, ale właśnie ciasto jagodowe, które poniekąd łączy dwoje bohaterów. Cóż, coś najwyraźniej jest na rzeczy i jest coś tajemniczego w jagodach, że tak działają na zmysły, nie tylko smaku.

Mix jagodowy

Dla wszystkich wypatrujących promieni słonecznych firma Müller, przygotowała nowy smak, który jest doskonałym przedsmakiem lata – jogurt Mix jagodowy.
Jak wszystkie produkty Müllera nowy Mix jagodowy zachwyca delikatną, kremową konsystencją jogurtu i wspaniałym smakiem dodatku owocowego.

Produkty Muller nie zwierają sztucznych barwników, ani konserwantów. Produkowane są wyłącznie ze świeżych składników, na bazie pełnego mleka. W specjalnym procesie produkcji zarówno owoce, jak i mleko nie tracą nic ze swoich walorów smakowych i odżywczych.
Mix jagodowy, jak i pozostałe jogurty Müllera dostępne są w praktycznych, dwukomorowych opakowaniach, dzięki którym jogurt można odkrywać od nowa każdego dnia.

Müller Mix to idealna przekąska dla wszystkich, na każdą porę dnia, w dodatku za relatywnie niską cenę. Za 150 g opakowania zapłacimy jedynie 1,89 zł.