Müller Mix Stracciatella Wiśnie

  • 1

Müller, producent innowacyjnych produktów mlecznych, oferuje konsumentom Müller Mix Stracciatella Wiśnie - produkt premium z nowej linii GOLD.

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Müller Mix Stracciatella Wiśnie
Müller Mix Stracciatella Wiśnie to kombinacja kremowego jogurtu z wiórkami czekolady i soczystymi wiśniami, które można odkrywać razem lub osobno.

To wyjątkowy produkt na polskim rynku.

Pełne mleko, dojrzałe owoce wiśni, brak konserwatów i sztucznych barwników to cechy, które tworzą świetną kompozycję. Co więcej, jest to idealna przekąska na porę jesienno-zimową, przekąska, która pozwoli oderwać sie od codzinnych obowiązków i przywoła wyjatkowe wspomnienia. Chrupiaca czekolada i słodycz wiśni mogą stworzyć szczególną chwilę relaksu w czasie której zapomina się o rutynie dnia codziennego.

To jogurt, którego unikatowy smak może kreować pozytywne emocje w każdym miejscu i o każdej porze. Jego obecność w codziennym menu pozwoli zregenerować się, zatrzymać, przywołać i celebrować piękne chwile.

Przekonaj się sam, już za jedyne 1,89 zł za 150g wyjątkowego smaku, w którym ukryte są chwile, które chce się zapamiętać...

Müller Mix Stracciatella Wiśnie jest dostepny od połowy października. Produkt premium z linii GOLD wzbogaca ofertę Müllera, która składa się z jogurtów: są to kremowe Mix’y owocowe i crunch, sycących mlecznych deserów – Riso i mleka smakowego – Müllermilk.