Młody Kreator Sztuki Kulinarnej 2012 - półfinały

Wyłoniono najlepszych młodych kucharzy, którzy zmierzą się w półfinale konkursu Młody Kreator Sztuki Kulinarnej 2012.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Młody Kreator Sztuki Kulinarnej 2012 - półfinały
Młody Kreator Sztuki Kulinarnej 2012 to konkurs skierowany do uczniów szkół i klas o profilu gastronomicznym. Ma on na celu wyłonienie najzdolniejszych młodych kucharzy i zachęcenie ich do ciągłego rozwoju.

Pierwsza edycja konkursu odbyła się na przełomie roku 2004/2005, a każda następna cieszyła się rosnącą popularnością i renomą w branży. Tegoroczna, już ósma edycja konkursu to szansa dla młodych mistrzów kuchni do zademonstrowania swoich umiejętności, a także możliwość spotkania najlepszych ekspertów a co za tym idzie – szansa na doskonalenie swojej wiedzy i umiejętności, poznania nowych trendów

Pomysłodawcą i sponsorem konkursu jest firma Unilever, a zwycięzca Młody Kreator Sztuki Kulinarnej 2012 automatycznie dostanie szansę w innym konkursie Unilevera, skierowanego już do dorosłych zawodowych kucharzy – Primerba Cup.

Wyłoniono grupę osób, które zmierzą się 17 stycznia 2012 roku w półfinale konkursu, który odbędzie się w Centrum Kulinarnym Unilever Foodsolutions w Poznaniu przy ul. Bałtyckiej 43!

Oprócz szansy na start w Primerba Cup na młodych kucharzy czekają inne nagrody – motorower, profesjonalne noże. Nagrody przewidziane są także dla szkól – między innymi piece i miksery.