Mrożone wiśnie bez pestek

Ciesz się najdłuższymi dniami w roku i nie marnuj czasu w kuchni. Przywołaj wspomnienie ulubionego smaku i przygotuj słodką ucztę z mrożonymi wiśniami bez pestek...

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Mrożone wiśnie bez pestek
Słoneczne i upalne dni to czas przygód. Z dalekich wypraw pozostają w pamięci obrazy, zapachy i smaki. Widok kąpiącego się w morzu słońca, zapach rozgrzanego piasku i smak gofrów z wiśniami z nadmorskiej budki... Ciesz się najdłuższymi dniami w roku i nie marnuj czasu w kuchni. Przywołaj wspomnienie ulubionego smaku i przygotuj słodką ucztę z mrożonymi wiśniami POLTINO.

Lato, lato, lato, ech że ty…

Słońce w zenicie. Marzysz o romantycznym popołudniu z ukochanym nad jeziorem. Jeszcze tylko szybki, lekki posiłek i w drogę! Masz ochotę na naleśniki z konfiturą wiśniową? Nie trać czasu na drylowanie wiśni. POLTINO ma dla Ciebie pochodzące wyłącznie z polskich sadów soczyste wiśnie bez pestek. Rozbudź w ukochanej osobie gorące uczucia. Zbuduj nastrój rodem z królestwa bogów i przyrządź naleśniki z nadzieniem orzechowo-sezamowym i konfiturą wiśniową... Ważne są smaki, których jeszcze nie znamy!

Mrożone wiśnie można także stosować do pierogów, knedli, ciast z owocami, kompotów, zup owocowych, koktajli, galaretek, kisieli oraz dekoracji tortów.

Wartości odżywcze w 100g wiśni:
Białko: 0,9 g
Węglowodany przyswajalne: 9,9 g
Tłuszcz całkowity: 0,4 g
kcal/kJ: 47/19

Cena: ok. 4,8 zł/ opak. 400g