Mrożone zupy na jesień

Każda kobieta ma tysiące twarzy, ale i każda ma swój indywidualny styl. Każda też ma własny sposób dbania o swój organizm i wzmocnienia go przed nadchodzącymi chłodami...

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Mrożone zupy na jesień
Wychodząc naprzeciw potrzebom dbających o zdrowie kobiet, POLTINO stworzył szeroką gamę zup mrożonych, będących szybkim rozwiązaniem na lekką rozgrzewkę przed jesienią.

Mrożone zupy kolorowe jak jesień…


Za oknem zimno i pada deszcz, a Ty toniesz w pracy… Otulona ciepłym swetrem pijesz herbatę za herbatą. Zaopiekuj się swoim organizmem przed nadchodzącymi mrozami. Sięgnij po jedną z zup POLTINO: jarzynową, pieczarkową, brokułową lub kalafiorową. W ok. 10 minut przyrządzisz sobie pyszny, lekki posiłek na wzmocnienie. Zupy POLTINO dostarczą Ci niezbędnych witamin i składników mineralnych, dzięki czemu będziesz się mogła cieszyć dobrą kondycją przez cały okres jesienno-zimowy.

…mrożone zupy do wyboru i do garnka…


Zupa jarzynowa POLTINO to niebanalna mieszanka ziemniaków, marchwi, kapusty białej, pomidorów, cebuli, zielonego groszku, papryki, pietruszki i porów. Zupa pieczarkowa to oryginalne połączenie pieczarek, ziemniaków, marchwi, brokułów, kalarepy, cebuli i selerów.

Zupa brokułowa to smaczny mix brokułów, kaszy jęczmiennej, ziemniaków, cebuli, selerów, pietruszki i porów. Zaś zupa kalafiorowa to mieszanka chrupiących kalafiorów, marchwi, pietruszki, porów i selerów. Wszystkie warzywa wchodzące w skład zup POLTINO pochodzą wyłącznie z polskich upraw i zostały starannie wyselekcjonowane. Zupy POLTINO nie zawierają żadnych konserwantów, przez co stanowią, zdrowy, pełen witamin i składników odżywczych posiłek do przygotowania w ok. 10 minut. Idealny na lekki obiad w pysznym stylu.