Pomidorowy Felisos

  • 2

FELISOS z suszonymi pomidorami i białym serem solankowym w oleju przyprawionym ziołami to nowa przekąska OLE!, która uczyni z Ciebie mistrzynię kuchni!...

         
ocena: 2/5 głosów: 2
Pomidorowy Felisos
Czy wakacje to już tylko nikłe wspomnienie lata? Niekoniecznie, jeżeli chcesz przenieść się w świat słońca i zabawy, poczuć atmosferę luzu i wygody – wystarczy odkręcić wieczko, zamknąć oczy i przenieść się w krainę śródziemnomorskich smaków i zapachów.
Smak FELISOS tworzy wyjątkową atmosferę bliskiego spotkania. Poprzez podniebienie uwodzi i wprawia w doskonały nastrój – wystarczy otworzyć słoiczek i podać jego zawartość z pieczywem lub sałatą.

Pomidorowy Felisos - słodkie pomidory i słonawy ser

FELISOS to kompozycja lekko słonawego sera i lekko słodkich suszonych pomidorów w oleju. Całość kompozycji kontrastujących ze sobą smaków uzupełniają zioła popularne w kuchni śródziemnomorskiej.
Aromatyczne zioła i lekko różowo-koralowa zalewa w FELISOS, swoim apetycznym wyglądem zachęcają do wykorzystania przekąski do sałatki, bagietki, pieczywa pita lub jako osobną przekąskę.

Pomidorowy Felisos - kreatywna i wykwintna przekąska

Gdy dodasz Felisos do sałaty, powstanie sałatka z pomidorami i serem solankowym. Resztę oleju możesz wykorzystać jako dodatek do innej sałatki lub do smażenia ryb, które nabiorą wówczas fantastycznego, ziołowo-pomidorowego aromatu. FELISOS możesz smakować też na zimno – do wędlin i serów, a nawet krakersów.
FELISOS z suszonymi pomidorami w oleju wygląda na stole w porcelanowej miseczce efektownie i wykwintnie. Podany z winem – wprawia smakiem w doskonały nastrój zabawy.

Słoiczek (270 g) Felisos z suszonymi pomidorami w oleju kosztuje 8,99 zł.