Na gorąco gotujmy.pl! Start newslettera

  • 3

Kochani! Awaria za nami, forum działa bez zarzutu. Dzięki za powiadomienia i cierpliwość :) Mamy od dziś swój newsletter – Na gorąco gotujmy.pl!

         
ocena: 5/5 głosów: 4
Na gorąco gotujmy.pl!  Start newslettera
Do newslettera trafią najaktualniejsze i co ciekawsze przepisy z ubiegłego tygodnia, linki do interesujących porad lub artykułów, zapowiedzi konkursów, informacje o wynikach konkursów .

Za umieszczenie przepisu w newsletterze autror lub autorka otrzyma dodatkowo 1 punkt. Newsletter pozwoli nam na bieżąco informować Was o wszystkim, co nowego.
 
Co tydzień osoby, które wyraziły zgodę na otrzymywanie korespondencji marketingowej będą otrzymywać go na swoją skrzynkę. Osoby, które nie wyraziły zgody a chcą się zapisać na newsletter znajdą niebawem przycisk zamów newsletter po prawej stronie pod przyciskiem dodaj swój przepis na stronie głównej.

Raz w miesiącu będzie przychodził do was newsletter Na gorąco extra! z dodatkową rubryką: Tygiel towarzyski, gdzie będziemy pisać o awansach, chatach, nagrodach, najciekawszych dyskusjach na forum, quizach, nowych funkcjonalnościach. Trochę plotek o naszej społeczności.

W rubryce Polecamy! Pojawią linki  do artykułów sponsorowanych i/lub reklamy.  Newsletter Na gorąco gotujmy.pl! pozwoli nam finansować kolejne nowe funkcjonalności, do których dostęp będą mieli ci, którzy zgodzą się na otrzymywanie newlettera.  

Z otrzymywania newslettera można oczywiście zrezygnować. Wystarczy przesłać wiadomość  o treści "NIE" na adres zwrotny.