Prezenty urodzinowe! - zmiany [AKTUALIZACJA]

  • 29

Chyba każdy z nas - mniej lub bardziej hucznie - świętuje swoje urodziny. Chcąc umilić Wam ten wyjątkowy dzień, przygotowaliśmy dla Was drobne upominki!

         
ocena: 5/5 głosów: 11
Prezenty urodzinowe! - zmiany [AKTUALIZACJA]
fot. Fotolia
AKTUALIZACJA:
Drodzy, wraz z początkiem bieżącego miesiąca akcja z upominkami urodzinowymi (cały artykuł znajdziecie poniżej) zostaje zawieszona do odwołania.

W tym tygodniu na Gotujmy.pl wystartowała nowa formuła konkursów, jaką jest konkurs dedykowany najaktywniejszym użytkownikom portalu. To jednak nie koniec niespodzianek, które przygotowaliśmy dla osób czynnie uczestniczących w budowaniu naszego serwisu!

Chcemy, by dzień urodzin upłynął Wam w miłym i przyjemnym nastroju. Cieszcie się, świętujcie w dobrym towarzystwie przy smakowicie zastawionym stole. Niech przytrafiają się Wam same dobre rzeczy, a kolejne plany i marzenia realizują się w mgnieniu oka. W tym szczególnym dniu chcemy zaskoczyć Was miłym upominkiem!

Kto może liczyć na upominek urodzinowy?

Osoba, która spełniła obydwa warunki:

1. Przez ostatnie pół roku dodała co najmniej 120 przepisów na Gotujmy.pl, przy czym okres ten brany jest pod uwagę do ostatniego dnia miesiąca poprzedzającego miesiąc Twoich urodzin. Na przykład: jeśli masz urodziny 12 listopada, weryfikujemy ilość dodanych przez Ciebie przepisów w okresie 1 maja - 31 października; jeśli Twoje urodziny wypadają 9 grudnia, będziemy brać pod uwagę przepisy dodane od 1 czerwca do 30 listopada itd.

2. W swoim profilu w danych osobowych uzupełniła pole: Data urodzenia. Możesz to zrobić w każdej chwili. Wystarczy, że wejdziesz w edycję swojego profilu. Pojawią się pola do uzupełnienia. Jednym z nich będzie właśnie data urodzenia.

Dlatego, zachęcamy Was do wstawienia daty swoich urodzin w informacjach osobowych w Waszych profilach. Bądźcie aktywni i czekajcie na prezenty urodzinowe!