Na piękne włosy

  • 1

Jak zapewnić włosom blask w czasie zimowych dni? Warto dostarczyć im witamin i substancji odżywczych, których często brakuje w codziennej diecie.

         
ocena: 3/5 głosów: 2
Na piękne włosy
Każda kobieta chce mieć piękne, gęste, lśniące włosy. Zimą są one szczególnie narażone na gwałtowne zmiany temperatury – suche, ogrzewane kaloryferami powietrze, chłód, zimny wiatr i grube czapki. Dodatkowo, zimą dieta staje się uboższa i brak w niej wielu składników odżywczych, a nasze włosy dotkliwie odczuwają te zmiany – zaczynają wypadać, łamać się i stają się suche. Aby poprawić wygląd włosów, sprawić, by rosły zdrowe i gęste oraz skutecznie wzmocnić je na zbliżające się chłodne dni, musimy dostarczyć im wszystkich składników odżywczych, których potrzebują.
W codziennej pielęgnacji włosów warto pamiętać, że po opuszczeniu cebulki, łodyga włosa jest całkowicie ukształtowaną, martwą strukturą. Za pomocą środków aplikowanych na włosy od zewnątrz, wprawdzie można doraźnie wpłynąć na ich wygląd, ale na odżywianie jest już za późno. Włosy czerpią zdrowie i piękno z wnętrza organizmu. Źródłem życia każdego włosa jest bowiem cebulka. Od jej aktywności i kondycji zależy jakość i kondycja włosów.

Ważne jest więc, aby już na najwcześniejszym etapie powstawania, dostarczyć włosom wszelkich niezbędnych do prawidłowego wzrostu składników.
Dla osób, które chcą prawidłowo dbać o swoje włosy, powstał Capivit piękne włosy. To kosmetyk, który działa w mieszkach włosowych, doskonale je odżywia i pobudza do wzrostu nowe, zdrowe włosy.
Preparat zawiera kluczowe i niezbędne dla włosów składniki, mające wpływ na prawidłowy przebieg procesów zachodzących w ich cebulkach: kwas foliowy (200 mg), a także biotynę (150 mg), niacynę (18 mg) oraz całą gamę innych witamin z grupy B, uważanych za najważniejsze dla prawidłowego wzrostu włosów i paznokci. Wszystkie składniki zostały połączone ze sobą w idealnych proporcjach tak, aby dobrze odżywiać włosy w codziennej suplementacji, a jednocześnie nie obciążać organizmu.
Capivit piękne włosy zalecany jest dla wszystkich, którzy przez cały rok chcą cieszyć się zdrowymi i gęstymi włosami. Regularnie powinny stosować go także osoby, których włosy są słabe, cienkie lub nadmiernie wypadają.

Capivit Piękne Włosy zawiera: biotynę, niacynę, kwas foliowy, kwas pantotenowy, tiaminę, ryboflawinę, witaminę B6, witaminę B12, kwas askrobinowy.
Opakowanie: zawiera 30 kapsułek. Cena: ok. 20 PLN
Stosowanie: Dorośli – 1 kapsułka dziennie
Producent: GlaxoSmithKline Consumer Healthcare Sp. z o. o.