Naczynia do przekąsek

Lato to czas warzyw i owoców. Naczynia marki Villa Italia pozwolą nam podać je w sposób elegancji i zarazem pełen subtelnej lekkości.

         
ocena: 3/5 głosów: 3
Naczynia do przekąsek
Sezon letni dostarcza nam duży wybór nowalijek, dając tym samym szereg możliwości przygotowania smacznych i lekkich posiłków. Przygotowanie menu to połowa sukcesu. Całości dopełni efektowne podanie w eleganckich salaterkach i miseczkach marki Villa Italia.

Zdrowe przekąski

Zamiast ciasteczek i chipsów, które chętnie przegryzamy w zimie zaproponuj domownikom oraz gościom smaczną i zdrową przekąskę. Warzywa pokrój na małe kawałki i ułóż na eleganckiej salaterce. Tak podane będą świetną przystawką przed obiadem, jak również doskonałą przegryzką między posiłkami. Pokrojona w słupki rzodkiewka, ogórek, czy marchewka będzie rewelacyjnie prezentować się na salaterce z kolekcji Sabia marki Villa Italia. Może ona również służyć jako naczynie na owoce. Oryginalny kształt i żywe, słoneczne kolory salaterek będą przepiękną dekoracją Twojego stołu.

W bogatej ofercie marki Villa Italia znajdziesz wiele propozycji niezwykłych pater i salaterek, które z pewnością staną się niezastąpione podczas wiosennych przyjęć i letnich garden party.

Kolekcja Sabia marki Villa Italia:

Talerz 13 cm - 15 PLN
Talerz 20 cm - 32 PLN
Talerz 27cm - 51 PLN
Miska 15 cm - 17 PLN
Miska 20 cm - 29 PLN
Miska 28cm - 51 PLN
Talerz na przekąski 33cm - 76 PLN