Najlepsze kluby w Krakowie

Trzy krakowskie lokale i trzy wyjątkowe drinki – co je łączy? Wódka Grey Goose. Zapraszamy do wyjątkowej podróży po najlepszych krakowskich klubach i restauracjach.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Najlepsze kluby w Krakowie
Przedstawiamy najlepsze lokale w Krakowie, w których można skosztować wykwintnych koktajli na bazie luksusowej wódki Grey Goose.

PIANO ROUGE

Restauracja i zarazem klub jazzowy Piano Rouge mieści się przy krakowskim Rynku. Przypominająca królewski buduar restauracja zapiera dech w piersiach swoim wystrojem. Surowe, kamienne ściany pokryte czerwonymi i złotymi tkaninami tworzą niesamowity klimat miejsca. Charakterystyczny jest też bar imitujący pianino oraz zabytkowy fortepian stojący w sali restauracyjnej. W stylowych wnętrzach serwowana jest wykwintna kuchnia polska i włoska oraz oczywiście niesamowite drinki. Godny polecenia jest koktajl Orange Passion Grey Goose na bazie wódki Grey Goose. Cytrusowy drink, stworzony przez barmanów z Piano Rouge, orzeźwia i wprawia w doskonały nastrój swoim oryginalnym smakiem.

STALOWE MAGNOLIE

Kultowy krakowski klub codziennie przyciąga tłumy miłośników dobrej muzyki. Zaprojektowanym w stylu "Fine de siecle" klub Stalowe Magnolie to miejsce nietuzinkowe. Ręcznie robione lampy, drewniane wykończenia baru i ciepła kolorystyka wnętrz sprawiają, że klub pozostaje w pamięci odwiedzających go gości. Charakterystycznym elementem wystroju klubusą łoża z baldachimami, na który goście mogą odpocząć w czasie zabawy. W Stalowych Magnoliach można też skosztować najlepszej jakości alkoholi. Barmani z klubu przygotowali koktajl Grey Goose L’Orange Excellence. Złoty kolor drinka oraz imbirowo – cytrynowy smak idealnie oddają klimat Stalowych Magnolii.

QUBE

QUBE - Vodka Bar & Café mieści się w atrium krakowskiego hotelu Sheraton. Przestronne wnętrza sprawiają, że miejsce to jest wyjątkowo stylowe. Bar urządzony został w stylu klasycznym, jasne, beżowe meble połączono z ciemnym drewnem. Dzięki temu lokal wygląda elegancko i szykownie. QUBE w swojej ofercie ma ponad 240 gatunków wódek oraz różnorodne drinki i koktajle. Dla miłośników wódki Grey Goose barmani z QUBE przygotowali koktajl Grey Goose Strawberry Ice. Truskawkowy smak koktajlu wzbogacony aromatem Tequili i wódki Grey Goose na długo pozostanie w pamięci gości baru QUBE.