Impreza w Grand Hotelu w Sopocie

  • 3

Za sprawą Martini, sopocki Grand Hotel znów odżył swoją świetnością.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Impreza w Grand Hotelu w Sopocie
Sen nocy letniej oszałamiających wrażeń spełnił się, zamieniając wzgórza morenowe i Zatokę Gdańską w prawdziwe Grand Prix Sopotu. Konwencja wyścigów Formuły 1 przeplatająca się z największymi wydarzeniami klubowymi i klimat towarzyszący eventom Martini® bawiły przybyłych do rana.

22 sierpnia 2008 Gwiazdy Martini® olśniły, zamieniając sopocki Grand Hotel w Monte Carlo wraz z międzynarodowej sławy MARTINI® Terrazza. Trzy ekscytujące ogniste rumaki ze stajni Ferrari zabłysły w centralnym punkcie ogrodu. Wtórowało im światło fleszy, przyciągając kolejnych fotoreporterów oraz fanów Martini® i Ferrari. Przybyło ponad 1500 osób, zaproszonych przez Ambasadorów Marki.

Grand Hotel - ikona stylu i ważny punkt historyczny, stał się tego wieczoru mekką dla spragnionych klubowych brzmień. Było to możliwe za sprawą muzyki house z wyraźnymi akcentami deep i tribal w wykonaniu duetu Luiphobia oraz vocalu live Agnieszki „Rassa” Massalskiej. Można było również spróbować szczęścia w kasynie. Na zwycięzców czekały zestawy niezbędne do przygotowania własnego Martini Grand Prix – unikalne w smaku MARTINI® Rosso i wytrawne MARTINI® Extra Dry. Ruletka i black jack stały się nie tylko odniesieniem do słynnego Jamesa Bonda, ale łącznikiem teraźniejszości z pierwotnym przeznaczeniem Hotelu, który gościł zamożnych bywalców pobliskiego kasyna.

Żywym zainteresowaniem, szczególnie męskiej publiczności, cieszyły się symulatory F1. Możliwość siedzenia w bolidzie i ścigania się na wirtualnym torze były tylko pretekstem do dalszych wygranych. Podobnie jak podczas wyścigów Formuły 1, chodziło o wyśmienitą i ekscytująca zabawę w stylu Martini® Grand Prix.