Najlepszy pracodawca w branży FMCG

  • 1

ZPC Mieszko najlepszym pracodawcą w branży FMCG i w pierwszej trójce najlepszych firm w kategorii „Duże firmy”!

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Najlepszy pracodawca w branży FMCG
Firma  Mieszko uznana została  najlepszym pracodawcą na polskim rynku firm z branży FMCG - wynika z rankingu Najlepszy Pracodawca Roku przeprowadzonego przez wiodącą firmę doradztwa strategicznego, Hewitt Associates. Spółka jako jedyna ze swojej branży znalazła się wśród wyróżnionych przedsiębiorstw.

Spółka ZPC Mieszko zajęła również drugie miejsce w kategorii „Duże firmy” badania Najlepsi Pracodawcy Roku 2009. Uzyskana przez znanego producenta słodyczy pozycja jest wynikiem audytu przeprowadzonego przez Hewitt Associates, który objął pracowników, działy kadr i kadrę zarządzającą. W ankietach oceniali oni swojego pracodawcę, uwzględniając między innymi stwarzane przez firmę możliwości rozwoju, politykę i praktyki organizacyjne, relacje jakie panują wewnątrz firmy, równowagę między życiem osobistym a pracą oraz warunki sprzyjające samorealizacji. 

Firma Mieszko od lat z dużym zaangażowaniem stara się zapewnić pracownikom jak najlepsze warunki i atmosferę pracy. Z przeprowadzonych badań wynika, że zatrudnione w firmie osoby bardzo wysoko oceniły satysfakcję z pracy, zaangażowanie, zarządzanie wynikami oraz rozwój osobisty. Spółka Mieszko już po raz czwarty uczestniczyła w Badaniu Najlepsi Pracodawcy. Organizatorem badania jest Hewitt Associates, firma doradcza i outsourcingowa, specjalizująca się w rozwiązaniach z zakresu zarządzania kapitałem ludzkim. W tegorocznej edycji udział wzięło 126 firm reprezentujących różne branże. Badanie podzielone zostało na dwie kategorie: duże oraz małe i średnie firmy.