Naturalnie mętny Sok z Jabłek i Malin

Jeśli chcesz poczuć klimat lata i zaspokoić pragnienie, sięgnij po naturalnie mętny Sok z Jabłek i Malin firmy Victoria Cymes z Wałcza.

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Naturalnie mętny Sok z Jabłek i Malin
Jeśli chcesz poczuć klimat lata i zaspokoić pragnienie, sięgnij po naturalnie mętny Sok z Jabłek i Malin firmy Victoria Cymes z Wałcza. To sok z nowo wprowadzonej na rynek serii o apetycznej nazwie Smaki Victorii. Już po otwarciu przywodzi na myśl zapach świeżo zrywanych, dorodnych jabłek i soczystych, aromatycznych malin. To zestawienie gwarantuje wspaniały smak i orzeźwienie.

Naturalnie mętny Sok z Jabłek i Malin to kompozycja świeżo tłoczonego soku jabłkowego i zagęszczonego soku malinowego. Dzięki specjalnemu tłoczeniu zachowane zostały w nim wszystkie składniki zawarte w całych owocach.
Bogactwo błonnika i pektyn obecnych w jabłkach, czyli naturalnych przeciwutleniaczy, gwarantuje aktywną ochronę przed działaniem wolnych rodników, odpowiedzialnych za starzenie się skóry i aktywizację komórek nowotworowych. Błonnik wpływa także znakomicie na przemianę materii, co sprawia, że sok świetnie sprawdza się w dietach odchudzających.

Naturalnie mętny Sok z Jabłek i Malin
zawiera także witaminy A, B i C oraz potas, cynk i magnez. Potas usprawnia działanie układu nerwowego, polepsza koncentrację, cynk poprawia odporność organizmu oraz wpływa na polepszenie stanu włosów i skóry. Magnez bierze udział w ponad trzystu procesach przebiegających w naszym organizmie, m.in. wzmaga koncentrację, pomaga w okresach zwiększonej podatności na stres i w czasie intensywnego wysiłku fizycznego. Dzięki zawartości potasu sok wzmacnia serce, magnez regeneruje układ nerwowy, a żelazo i fosfor mają korzystny wpływ na poziom czerwonych krwinek.

Dodatkowo pomaga oczyszczać organizm z nagromadzonych w nim toksyn, ma działanie przeciwmiażdżycowe, pomaga w zaparciach. Ze względu na zawarty w nim kwas foliowy, który wpływa na rozwój i kształtowanie się płodu, jego picie jest wskazane dla kobiet w ciąży i starających się o dziecko.

Sok z Jabłek i Malin jest naturalnie mętny, niesłodzony i niekonserwowany. Okres jego przydatności do spożycia wynosi 3 miesiące od momentu wyprodukowania. Sok zaleca przechowywać w temperaturze +8 ºC.

100 mililitrów Soku z Jabłek i Malin to tylko 49,3 kalorii.


Naturalnie mętny Sok z Jabłek i Malin i inne świeże soki Cymes można kupić w sklepach spożywczych w specjalnie wydzielonych lodówkach. Jedna butelka zawierająca 250 mililitrów Soku z Jabłek i Malin kosztuje około 3 złotych.