Świeży Sok Marchwiowy

  • 1

Bogactwo beta-karotenu zostało zawarte w butelce Jednodniowego Soku Marchwiowego Ogrody Natury.

         
ocena: 3/5 głosów: 1
Świeży Sok Marchwiowy
Jednodniowy Sok Marchwiowy Ogrody Natury to prawdziwy, stuprocentowo naturalny sok ze świeżo wyciśniętej marchwi, pochodzącej z czystych ekologicznie upraw. Wytwarzany jest z warzyw starannie pielęgnowanych od nasienia aż do uzyskania zdrowej marchwi o intensywnie pomarańczowym zabarwieniu. Nie jest w żaden sposób dosładzany, nie zawiera także sztucznych barwników ani konserwantów. Nie jest również pasteryzowany, co pozwala zachować w nim całą odżywczą i zdrowotną wartość świeżej marchwi.

Świeży Sok Marchwiowy - magiczna witamina


Największym skarbem Jednodniowego Soku Marchwiowego Ogrody Natury jest bogactwo prowitaminy A, czyli beta-karotenu – jedna butelka tego pysznego soku zaspakaja nasze dzienne zapotrzebowanie na ten składnik. Beta-karoten, razem z witaminami C i E, stanowi doskonałą i skuteczną broń w walce z wolnymi rodnikami – szkodliwymi cząsteczkami, które atakują zdrowe komórki powodując szybkie starzenie się organizmu. Zawarty w Jednodniowym Soku Marchwiowym Ogrody Natury beta-karoten aktywnie je niszczy, dzięki czemu ma silne działanie odmładzające. Powinny go więc pić wszystkie dbające o urodę panie – tym bardziej, że dodatkowo chroni skórę przed promieniowaniem UV, a dzięki zdolnościom gromadzenia się w naskórku, nadaje mu piękną, złocistą barwę, szczególnie cenną w okresie zimowym.
O Jednodniowym Sok Marchwiowym Ogrody Natury szczególnie pamiętajmy zimą – beta-karoten ma bowiem właściwości antyinfekcyjne, skutecznie chroniące organizm przed chorobami i zakażeniami. Sok ten powinien stać się stałym składnikiem diety dla osób spędzających dużo czasu przed komputerem lub telewizorem – witamina A pełni bowiem ważną rolę w procesie widzenia, wyostrza wzrok i zapobiega powstawaniu zaćmy. Regularnie spożywany pomoże nam również ustrzec się poważniejszych schorzeń – miażdżycy, nowotworów i stanów zapalnych.

Jednodniowy Sok Marchwiowy Ogrody Natury: poj. 225 ml., cena: ok. 2,50 zł.