Misie żelki od Jutrzenki

  • 1

Nowe rodzaje żelków Akuku! o soczystych smakach i fantazyjnych kształtach misiów to najnowsza propozycja marki Jutrzenka.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Misie żelki od Jutrzenki
Wielobarwne żelki królują w świecie dziecięcych słodyczy. Nie sposób ich nie doceniać. Dostarczają maluchom nie tylko chwil przyjemności, podczas których delektują się ich rozkosznych smakiem, ale także wspaniałej rozrywki. Z powodzeniem można je zaproponować jako podwieczorek, który doda sił witalnych i energii do wybryków.

Deser w postaci wonnych i mięciutkich, Żelków Akuku! to dla maluchów także pasjonująca zabawa. Najpierw odkryją kolory nadzianych misiów, a potem skosztują ich soczystego smaku. Tym sposobem zwykły posiłek przemieni się w prawdziwą ucztę dla zmysłów. Towarzyszyć jej może tylko śmiech i entuzjazm.

Żelki Akuku! Nadziane Misie mają smak owoców leśnych. to sympatyczne niedźwiadki z wypełnionymi słodkim sokiem brzuszkami, które zostaną ulubionymi bohaterami w świecie dziecięcych przygód.

Nowe żelki Akuku! otrzymały atrakcyjne, kolorowe opakowania z wizerunkami bohaterów dziecięcych przygód. Producent zapowiada przygotowanie specjalnego serwisu internetowego, za pomocą którego postacie Akuku! zaproszą najmłodszych konsumentów do wspólnej zabawy i nauki. Dzięki temu owocowa uczta marki Jutrzenka przemieni się w podróż po ekscytującym świecie słodyczy.

Producent zaprasza na owocową ucztę!