Naturalnie Mętny Sok z Jabłek i Śliwek

  • 1

Naturalnie Mętny Sok z Jabłek i Śliwek Ogrody Natury to prawdziwa bomba potrzebnych nam witamin i substancji, która w dodatku świetnie smakuje i orzeźwia.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Naturalnie Mętny Sok z Jabłek i Śliwek
Jabłka i śliwki to jedne z najbardziej znanych i popularnych owoców. Istnieje po kilka tysięcy ich odmian, z których każdy może wybrać coś dla siebie. Trzeba jednak pamiętać, że, poza niewątpliwymi walorami smakowymi, owoce te są źródłem wielu ważnych składników, które poprawiają stan naszego zdrowia. Warto więc w ramach letniego planu odnowy dołączyć je do swojej codziennej diety.

Jabłka działają przeciwnowotworowo i zawierają duże ilości witaminy C. Jest ona odpowiedzialna m.in. za wytwarzanie kolagenu i witaminy A, działającej zbawiennie na nasze kości, skórę, włosy i paznokcie. Wzmacniają także nasz układ odpornościowy i dodają nam energii do działania. Mętny sok z jabłek jest bogatym źródłem zwalczających wolne rodniki przeciwutleniaczy. Te sprytne cząsteczki bywają bardzo szkodliwe dla naszego organizmu – mogą uszkodzić m.in. układ krążenia, układ trawienny, oczy, nerki i płuca. Zwiększają także zagrożenie powstawania nowotworów i powodują szybsze starzenie się. Powinniśmy zatem walczyć z nimi wszystkimi możliwymi sposobami.

Śliwki natomiast to istna „kopalnia” magnezu, fosforu i - polecanego na nadciśnienie oraz podczas kuracji odchudzających - potasu. Śliwki zawierają także witaminy z grupy B, które działają dobrze na układ nerwowy i przemianę materii. Sok śliwkowy wspomaga wchłanianie i usuwanie z organizmu szkodliwego cholesterolu. Obydwa owoce zawierają też bardzo cenny błonnik. Jest to substancja niezbędna w walce z kilogramami – ułatwia spalanie tłuszczu, poprawia trawienie, reguluje pracę układu pokarmowego i zmniejsza uczucie głodu. Dodatkowo oczyszcza organizm z blokujących jego pracę toksyn i metali ciężkich.

Naturalnie Mętny Sok z Jabłek i Śliwek Ogrody Natury to produkt w stu procentach naturalny, powstający bez udziału konserwantów oraz cukru. Podczas jego produkcji nie stosuje się również procesów klarowania i filtrowania, dzięki czemu nie zostaje on pozbawiony swoich naturalnych dobroczynnych właściwości.

Eksperci Ogrodów Natury wiedzą, jak ważny jest udział owoców i warzyw w naszej diecie. Dlatego biegnąc na siłownię czy basen nie zapominajmy o zabraniu ze sobą butelki Naturalnie Mętnego Soku z Jabłek i Śliwek.

Naturalnie Mętny Sok z Jabłek i Śliwek Ogrody Natury – poj. 225 ml, cena: ok. 2,70 zł.