Nescafe Dolce Gusto

  • 5

Innowacyjny system do kawy – NESCAFÉ Dolce Gusto - jest efektem współpracy koncernu Nestlé i marki KRUPS należącej do Groupe SEB.

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Nescafe Dolce Gusto
NESCAFÉ Dolce Gusto to unikalny system, który zrewolucjonizuje sposób przyrządzania kawy i czekolady w domu. W skład systemu wchodzi ekspres do kawy marki KRUPS, wyróżniający się nowatorskim designem na miarę XXI wieku, oraz kapsułki, dzięki którym w ciągu zaledwie kilkudziesięciu sekund można przygotować asortyment pięciu wyśmienitych napojów: 4 rodzajów kawy (Espresso, Caffé Lungo, Cappucciono i Latte Macchiato) oraz aromatyczną czekoladę. Cały system, mimo że niezwykle zaawansowany technologicznie, jest bardzo funkcjonalny, komfortowy i łatwy w obsłudze.

Kampania reklamowa nowego produktu odbywa się pod hasłem „Kawy jak w kawiarni w Twoim domu”. Kreacja skupia się na prezentacji produktu, jego walorów i funkcjonalności. W spotach telewizyjnych wykorzystywany jest charakterystyczny motyw z hitu muzycznego „Sex Machine” James'a Brown'a. Kampania reklamowa ma charakter masowy. System NESCAFÉ Dolce Gusto będzie  silnie promowany w punktach sprzedaży – hipermarketach spożywczych, halach Cash&Carry oraz w sklepach RTV/AGD. W wybranych sklepach w całej Polsce będą też prowadzone prezentacje nowego rozwiązania połączone z możliwością degustacji.