Żywiec Zdrój - siła z gór

  • 1

Na etykietach półtoralitrowej wody źródlanej Żywiec Zdrój pojawił się w kwietniu napis „Siła z gór. 14 dni”.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Żywiec Zdrój - siła z gór
Celem rozpoczętej w kwietniu akcji jest przełamanie sezonowości picia wody poprzez wyrobienie nawyku spożywania jej codziennie – w odpowiednich ilościach (minimum 1,5 litra), bez względu na porę roku. Aby każdy mógł na własnej skórze odczuć skutki takiego postępowania, Żywiec Zdrój zaproponował eksperyment: 1,5 litra wody codziennie, przez 14 dni i rejestrowanie efektów, jakie przynosi to dla organizmu i samopoczucia.

Informacje zachęcające do udziału w eksperymencie znalazły się na etykietach i zgrzewkach wody Żywiec Zdrój, w punktach sprzedaży, w telewizji, radiu i prasie, jak również w specjalnie przygotowanym na tę okazję serwisie interaktywnym: www.szlakzdrowia.pl.

Serwis skierowany jest do kobiet 20 – 35, pragnących szczególnie wiosną, zadbać o dobre samopoczucie i zmienić styl życia na dobre. Wirtualny przewodnik nie tylko zachęca je do kolejnych zadań, ale i udziela porad dotyczących prawidłowej, zbilansowanej diety, sugeruje odpowiednie ćwiczenia, aby zdobyć i utrzymać kondycję. Każda zdobywana baza to skarbnica nowej wiedzy oraz krok do zdrowia i dobrego samopoczucia. Połączenie wirtualnej przygody i zabawy z najprawdziwszą edukacją („wędrowcy” mogą w serwisie m.in. przeczytać artykuły z zakresu dietetyki i żywienia oraz fizjologii i aktywnego trybu życia) spowodowało, że serwis od chwili uruchomienia cieszy się ogromną popularnością. Do 26 maja stronę odwiedziło ponad 340 tys. osób, a zalogowanych na stronie jest do tej pory ponad 20 tys uczestników.