Nowa generacja proszków do prania

  • 1

Naukowcy firmy Procter&Gamble, która jest producentem marek Ariel i Vizir od ponad czterdziestu lat odpowiadają na wciąż rosnące oczekiwania konsumentek.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Nowa generacja proszków do prania
Czy jest możliwa prawdziwa rewolucja technologiczna w dziedzinie proszków do prania? Tysiące godzin poświęconych badaniom, testom oraz próbom w laboratoriach potwierdziło, że niemożliwe stało się prawdą. Z dumą przedstawiamy Nową Generację proszków – VIZIR Absolute oraz ARIEL ProZim7.

Naukowcy firmy Procter&Gamble, która jest producentem marek Ariel i Vizir od ponad czterdziestu lat tworząc nowe formuły proszków, odpowiadają na wciąż rosnące oczekiwania konsumentek. Przez ostatnie pięć lat specjaliści pracowali nad stworzeniem proszku do prania, który będzie chronił ubrania przed wczepianiem się brudu, dzięki czemu łatwiej będzie można dopierać nawet trudne plamy do idealnej czystości.

Rewolucja potrzebna od zaraz

Ważne spotkanie biznesowe. Szybki make-up w samochodzie. Ostatni rzut oka w lustro w windzie. Niestety na koszuli widać nieestetyczny ślad po niedopranej plamie, a biel zostawia wiele do życzenia. Ile razy taka sytuacja zdarzyła się niejednej kobiecie? Mnóstwo niepotrzebnego stresu i nerwów.

Dlatego też grupa najlepszych naukowców z laboratoriów P&G opracowała niezwykłą formułę nowych proszków do prania, które nie tylko dopiera do idealnej bieli, ale także chroni ubrania przed zabrudzeniami. Formułę tak zaawansowaną technologicznie i nowoczesną, że bez wahania możemy powiedzieć – nadeszła Nowa Generacja proszków.


Nowoczesna technologia dostosowana do Twoich potrzeb

Nowy enzym Celulazy sprawia, że struktura włókien zostaje wygładzona, a cząsteczki brudu nie trzymają się ich tak mocno i dzięki temu są łatwiejsze do usunięcia podczas prania. Przełomowa technologia zastała zastosowana tylko w dwóch produktach - Vizir Absolute oraz Ariel ProZim7.


Ariel Nowej Generacji

Ariel ProZim7 został stworzony specjalnie po to by zagwarantować olśniewającą czystość, bez względu na to z jak trudnymi plamami przyjdzie się nam zmierzyć w trakcie prania. Dzieje się tak ponieważ Ariel ProZim7 zawiera system, który wygładza włókna ubrań i nie pozwala plamom oraz zabrudzeniom wniknąć głęboko w ich strukturę. Brud praktycznie „ześlizguje” się po włóknach i nie wczepia się tak bardzo jak przy użyciu zwykłych proszków. Dzięki temu systemowi ubrania uprane w nowym proszku Ariel są przygotowane na spotkanie trudnych i uciążliwych plam. Nowy
Ariel ProZim 7 sprawdza się równie niezawodnie w dbaniu o białe, jak i kolorowe ubrania, jednocześnie chroniąc ich żywe barwy.

Rekomendowane ceny detaliczne Ariela to ok. 21,00 pln za 2 kg oraz 34,00 pln za 4 kg.


Vizir Nowej Generacji

Nowy Vizir Absolute przede wszystkim zapewnia ubraniom idealną biel. Nowa technologia enzymu Celulazy chroni tkaniny przed wczepiającym się brudem trudnych do wyprania rodzajów brudu (np. błoto, rdza czy tusz). Dzięki temu dużo łatwiej jest je doprać i uzyskać idealną biel już od 1go prania. Nowa formuła została wprowadzona we wszystkich dostępnych na rynku wariantach proszku Vizir (zarówno do prania białego, jak i kolorowego), czyli w wariantach regularnych, z efektem Lenora oraz Sensitive.

Rekomendowane ceny detaliczne Vizira Absolute to około 19 pln za 2 kg oraz 33 pln za 4kg.

Proszki Nowej Generacji

Nowoczesna technologia w proszkach Vizir Absolute oraz Ariel ProZim7 została stworzona po to, aby konsumentki mogły cieszyć się olśniewająco czystym praniem bez plam i zabrudzeń.