Mgiełka do nawilżania powietrza

  • 2

Aby zapobiec wysuszaniu powietrza, suchej skórze i zatkanemu nosowi, koniecznie trzeba nawilżać powietrze, wlewając do nawilżaczy np. Mgiełkę solankową Siła Serca.

         
ocena: 4/5 głosów: 5
Mgiełka do nawilżania powietrza
W domu i w biurze spędzamy prawie 3/4 życia, dlatego warto zadbać nie tylko o funkcjonalność i estetykę wnętrz, w których przebywamy, ale także o … klimat. Dzięki właściwemu klimatowi i odpowiedniej wilgotności powietrza w pomieszczeniach nasz organizm będzie lepiej funkcjonował. Suche powietrze jest przyczyną wielu alergii oddechowych. Ma też niebagatelny wpływ na naszą skórę, która staje się ściągnięta i wysuszona. Objawy te nasilają się zwłaszcza teraz, w sezonie grzewczym. Często nęka nas wtedy suchy, trudny do wyleczenia kaszel o podłożu alergicznym, mamy zatkany nos i łzawią nam oczy.

Co więc zrobić, aby w naszym domu czy biurze zapanował dobry klimat? Odpowiedz jest prosta – nawilżać, nawilżać i jeszcze raz nawilżać powietrze. Można to robić poprzez umieszczenie tradycyjnych nawilżaczy na kaloryferach, można też stosować specjalne urządzenia do nawilżania powietrz. Ważne jest, aby do nawilżania użyć jodowo-bromowo-borowej Mgiełki solankowej Zabłocka. Mgiełka solankowa jest to woda mineralna wydobywana w miejscowości Dębowiec k/Skoczowa. Jest to solanka termalna charakteryzująca się bogatym składem mineralnym oraz wyjątkową koncentracją jonów jodu i bromu. Zabłocka mgiełka solankowa Siła Serca nawilża drogi oddechowe, dzięki czemu ułatwia oddychanie. Wzbogaca też atmosferę w pomieszczeniach w jod i inne minerały oraz nawilża i oczyszcza powietrze z pyłów oraz alergenów. Jest też stosowana do ujemnego jonizowania powietrza. Jeden litr Mgiełki solankowej Siła Serca zawiera ponad 100 mg jodu, podczas gdy w innych eksploatowanych złożach rzadko dochodzi do 30mg, a woda w Bałtyku nie przekracza 5 mg. Użycie mgiełki solankowej zapewnia mikroklimat i właściwą wilgotność powietrza.

Co istotne, Zabłocka mgiełka solankowa ze względu na swoje prozdrowotne właściwości jest polecana przez Fundację Rozwoju Kardiochirurgii z Zabrza oraz bierze udział w programie Poznaj Siłę Serca. Celem tego projektu jest profilaktyka zdrowotna, szerzenie wiedzy i budowanie społecznej świadomości konieczności dbania o zdrowie oraz zbiórka funduszy na badania i działalność Fundacji. Jednym z głównych kierunków działania Fundacji Rozwoju Kardiochirurgii są badania nad protezami serca, zastawek, badania z dziedziny biocybernetyki oraz nowoczesnej biotechnologii i budowa Polskiego Sztucznego Serca. Kupując Zabłocką mgiełke solankową Siła Serca, nie tylko dbamy o własne zdrowie, ale także ratujemy ludzkie życie poprzez wspieranie akcji budowy Polskiego Sztucznego Serca.

Produkt: Mgiełka Solankowa Siła Serca
Pojemność: 950 ml
Cena: ok.11,00 zł