Włoska porcelana

  • 2

Jeżeli Twój obiad to nie tylko miłe chwile przy stole, ale także podróż w całkiem nowe miejsce, dobierz porcelanę, która odmieni Twój stół i zabierze Cię dokądkolwiek zechcesz.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Włoska porcelana
Włoski makaron przebojem wszedł do menu w restauracjach na całym świecie. Pożywny, smaczny i podawany na wiele różnych sposobów idealnie wpisuje się w klimat zarówno eleganckich przyjęć jak i romantycznych kolacji we dwoje. Jeśli chcesz, żeby wieczór, który spędzasz z ukochanym przy stole był wyjątkowy, stwórz atmosferę, małej włoskiej restauracji w swojej jadalni. Do dekoracji stołu wybierz dodatki w kolorach brązowym i białym – sprawisz w ten sposób, że nabierze on eleganckiego, ale nie nazbyt zobowiązującego wyglądu. Idealnie, zarówno do okazji jak i do podawanych dań, pasować będzie kolekcja Spirit marki Villa Italia. Białe naczynia o prostych wzorach, zdobione jedynie finezyjnymi żłobieniami podkreślą kolor zarówno tradycyjnego sosu bolognese, jak też oryginalnego penne ze szpinakiem. Nie zapomnij też o winie – wydobędzie ono głęboko smak serwowanego dania i doda spotkaniu szczyptę niezwykłości. Idealne do zastawy stołowej Spirit będą kieliszki Triumph z asortymentu marki Villa Italia. Całości brakuje jeszcze tylko świec, które stworzą atmosferę intymności i romantyzmu.

Kolekcja Spirit marki Villa Italia doskonale nadaje się do codziennego użytku. Powierzchnia naczyń jest zdobiona drobnym żłobieniem, lekko wyczuwalnym pod palcami. W skład zestawu obiadowego wchodzi: 6 talerzy płytkich, 6 talerzy głębokich, 6 talerzy deserowych, półmis owalny, salaterka. W skład zestawu do herbaty wchodzi: 6 filiżanek ze spodkiem, 6 talerzy deserowych, czajnik, cukiernica, mlecznik, bulionówka ze spodkiem.