Nowe zmywarki Hotpoint-Ariston

Nowa gama zmywarek Hotpoint-Ariston to doskonałe połączenie stylu i wygody. Każdy element zmywarek zaprojektowany został tak, aby zmywanie stało się czynnością prostą

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Nowe zmywarki Hotpoint-Ariston
Każdy element zmywarek zaprojektowany został tak, aby zmywanie stało się czynnością prostą i przyjemną jak nigdy dotąd.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii oraz wyposażeniu urządzeń w nową generację silników o wysokiej wydajności, zmywarki Hotpoint-Ariston charakteryzują się wyjątkowo niskim zużyciem energii, wykorzystując do 50 procent mniej energii niż zmywarki z tradycyjnymi silnikami. Szereg inteligentnych rozwiązań zaproponowanych przez producenta gwarantuje maksymalną satysfakcję oraz troskę o środowisko naturalne. Najnowsza kolekcja obejmuje modele
o szerokości 60 cm zarówno wolnostojące, jak i do zabudowy.
Modele wolno stojące – inteligencja i siła wody

Kolekcja nowych wolnostojących zmywarek marki Hotpoint-Ariston szczyci się klasami efektywności AAA, co jest najwyższym europejskim wyróżnieniem przyznawanym produktom przyjaznym środowisku. Zmywarki z silnikiem Flexipower, urządzeniem nowej generacji o wyjątkowej skuteczności i elastyczności, pozwalają na oszczędność, zużywając jedynie 14 litrów wody w trakcie jednego cyklu. Tym samym korzystanie ze zmywarek Hotpoint-Ariston oznacza wyjątkową troskę o środowisko naturalne.

Każdy element zmywarek zaprojektowany został tak, aby zmywanie stało się czynnością prostą i przyjemną jak nigdy dotąd.

Szczególną uwagę warto zwrócić na model LDF 1235 X EU/HA, który wyposażony został w New Sensor System – system, który sam dobiera ilość wody, temperaturę, długość cyklu i odpowiednie ciśnienie wody. Dzięki temu parametry zmywania są idealnie dopasowane do rodzaju zabrudzeń, a wszystko to przy minimalnym zużyciu wody i energii elektrycznej. Zmywarki Hotpoint-Ariston zapewniają użytkownikom idealny spokój. Aby zapobiec ryzyku zalania, stworzony został system bezpieczeństwa zapobiegający przelaniu wody dokładnie tam, skąd wypływa. System Water Detector kontroluje ilość wody w zmywarce i przeciwdziała jej nadmiernemu pobraniu. Dodatkowo umieszczone w zmywarkach zabezpieczenie Water Stop w postaci podwójnej rury pozwala na przepływ wody o ciśnieniu 30 razy większym niż w domowych systemach hydraulicznych. Aby móc zapewnić bezpieczeństwo również w czyszczeniu instalacji wodnej, stworzony został specjalny cykl SelfCare przeznaczony do mycia wnętrza zmywarki w celu utrzymania jej idealnej czystości. Regularnie stosowany, zapewnia higienę układu hydraulicznego bez konieczności używania specjalnych środków czyszczących.
Wszystkie wolnostojące modele wyposażone są w nowe prowadnice teleskopowe i łożyska kulkowe, dzięki którym górny kosz przesuwa się lekko, nawet będąc w pełni załadowanym. Pojemnik na sztućce jest dzielony i łatwo go przestawiać. Może być umieszczony w dowolnym miejscu kosza, co pozwala na optymalne rozłożenie zarówno naczyń, jak i sztućców. Dolny kosz pomieści nawet 4 rzędy naczyń. Jest także bardzo elastyczny dzięki nowym kratkom do oddzielania naczyń.
Zmywarki do zabudowy – maksymalna wygoda

Modele z opcją Good Night to możliwość włączenia zmywarki o dowolnej porze, nawet w nocy, gdyż wyjątkowa cisza pracy zmywarki nie zakłóci spokojnego snu.

Zmywarki Hotpoint-Ariston do zabudowy to zarówno modele o szerokości 60 cm z ukrytym, jak i odkrytym panelem sterującym. Wyposażone zostały w silnik Flexipower, rewolucyjny filtr z 3 poziomami filtrowania oraz nowy system hydrauliczny gwarantujący wyjątkową wydajność mycia w klasach efektywności AAA. Urządzenia szczycą się wysoką skutecznością zmywania, bezpieczeństwem oraz wysoką wydajnością energetyczną.
Do licznych udogodnień wprowadzonych w tych zmywarkach należy system Extra Silent gwarantujący wyjątkową ciszę (głośność pracy zmywarki to tylko 43 decybele). Modele z opcją Good Night to możliwość włączenia zmywarki o dowolnej porze, nawet w nocy, gdyż wyjątkowa cisza pracy zmywarki nie zakłóci spokojnego snu. Natomiast opcja Shortime to rozwiązanie idealne dla tych, którzy chcą umyć całą zawartość zmywarki w rekordowo krótkim czasie. Dzięki silnikowi Flexipower oraz optymalnemu doborowi temperatury, opcja ta umożliwia skrócenie czasu zmywania aż o 30 procent, a wszystko to w klasie energetycznej A.
Innowacyjne funkcje i programy w nowych zmywarkach Hotpoint-Ariston

Dual Space to system, który pozwala na optymalne wykorzystanie pojemności dolnego kosza i umieszczenie w nim nawet bardzo dużych naczyń. A to dzięki temu, że górny kosz można umieścić 5 cm wyżej, nawet jeśli jest on już w pełni załadowany.

Ultra Sensitive – program, który jest jeszcze bardziej energiczny niż inne tradycyjne programy intensywne. Większe ciśnienie wody i maksymalna temperatura zmywania sprawiają, że z naczyń znika nawet najbardziej oporny brud i tłuszcz.

Baby Cycle to specjalny program ułatwiający życie wszystkim świeżo upieczonym rodzicom. Zapewnia sterylną czystość naczyń, butelek, sztućców
i smoczków, co zostało potwierdzone przez badania przeprowadzone na Uniwersytecie w Turynie.

Speed 25’ jest idealny, kiedy szybko trzeba umyć naczynia, a nie ma ich wystarczająco dużo do pełnego załadunku. Program w ciągu 25 minut idealnie umyje połowę załadunku naczyń.

Duo Wash – program stworzony po to, aby bez obaw umyć razem różne rodzaje naczyń. Od dziś zarówno naczynia kryształowe, jak i ze stali mogą być umyte w odpowiedni sposób w jednym cyklu. Program zapewnia delikatność mycia kieliszków i innych kruchych naczyń w górnym koszu oraz siłę i moc przy myciu garnków w dolnym koszu.

Codzienny 60’ – program idealny do umycia naczyń dla 4 osób oraz dużego i małego garnka. A to wszystko w zaledwie 60 minut i klasie energetycznej A.