Nowoczesna kuchenka mikrofalowa

  • 4

Kuchenka GMO 20 DGE stanowi znakomitą ozdobę każdej nowoczesnej kuchni, zwłaszcza połączonej z salonem.

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Nowoczesna kuchenka mikrofalowa
Kuchenka GMO 20 DGE stanowi znakomitą ozdobę każdej nowoczesnej kuchni, zwłaszcza połączonej z salonem. Ciekawe połączenie czarnych drzwi z zimną stalą obudowy ukazuje jej ekskluzywny charakter, dopasowujący się do wystroju części wypoczynkowej.

Teraz i Ty możesz pochwalić się przed przyjaciółmi pięknie zarumienioną pieczenią. Model GMO 20 DGE w górnej części komory ma wbudowany grill. Funkcja ta sprawi, że w krótkim czasie nasze dania staną się złociste i chrupiące. Potrawa będzie równomiernie upieczona dzięki timerowi, który poinformuje nas o tym, że należy obrócić pieczony produkt. Przy wykorzystaniu grilla możemy przyrządzić także pyszne grzanki i tosty z serem.

Nie musimy już stać kilkanaście minut przy kuchni żeby po ciężkim dniu odgrzać sobie obiad czy przygotować kolację. Z najnowszymi kuchenkami mikrofalowymi marki Gorenje przyrządzenie ulubionych potraw stanie się dziecinnie proste. Ich obsługę ułatwi nam elektroniczny panel sterowania, na którym znajdują się płaskie przyciski wraz z zegarem oraz timer umożliwiający ustawienie rozpoczęcia i zakończenia procesu przygotowywania żywności. Wystarczy, że wybierzemy rodzaj potrawy (np. mięso, makaron czy warzywa), wprowadzimy jej szacunkową wagę i wybierzemy jedną z opcji np. podgrzewanie, gotowanie, a kuchenka automatycznie dobierze odpowiednią moc grzania i czas przygotowywania dania. Sygnał dźwiękowy powiadomi nas natomiast o tym, że nasz posiłek jest już gotowy.

Ze względu na swoje niewielkie rozmiary model GMO 20 DGE sprawdzi się w małych kuchniach. Niewielką kuchenkę mikrofalową możemy ustawić w dowolnym miejscu, gdyż nie zajmuje ona dużo przestrzeni. Model posiada szklany talerz obrotowy o średnicy 24,5 cm oraz wnętrze wykonane ze stali nierdzewnej. Model GMO 20 DGE w kolorze inox wygląda idealnie w nowoczesnych wnętrzach.

Przy pomocy kuchenek mikrofalowych marki Gorenje nasze posiłki przygotujemy szybciej i łatwiej niż przy wykorzystaniu innych metod gotowania. Różnorodne potrawy możemy przyrządzać bez dodatkowego użycia płynów i tłuszczów, co pozwoli na niezwykle proste utrzymanie kuchenki w czystości. Dodatkową zaletą urządzeń jest możliwość zabezpieczenia ich przed dziećmi. Przyrządzanie dań z kuchenkami mikrofalowymi marki Gorenje szybko stanie się prostą i przyjemną czynnością.

Wolnostojąca kuchenka mikrofalowa GMO 20 DGE
Funkcje
- sterowanie elektroniczne
- 5 stopni mocy
- automatyczne menu
- grill
- podgrzewanie
- automatyczne rozmrażanie według wagi
- blokada - zabezpieczenie przed dziećmi
- zegar
- timer: 60 min
- sygnał dźwiękowy
Wykonanie
- kolor: inox
- obudowa: stal nierdzewna
- wnętrze: stal nierdzewna
Wyposażenie
- szklany talerz obrotowy wyjmowany: 24,5 cm
Charakterystyka techniczna/Wymiary
- objętość piekarnika: 20 L
- moc mikrofal: 800
- moc grzałki grilla: 1100
- wymiary urządzenia (sz/w/g): 47/ 37,7 /28,2 cm
- masa urządzenia: 13 kg
- sposób ogrzewania: mikrofale, grill
Cena: 560 zł brutto