Nowy Rok w relaksującej atmosferze SPA

Sylwester. Coroczne wydarzenie, które zazwyczaj witamy z wielkim hukiem. Oficjalne bale, domówki, spotkania w barach lub w plenerze. Im głośniej i huczniej, tym lepiej. Ale nie dla każdego. Jeśli i Ty nie przepadasz za zabawą do białego rana – ucieknij na Sylwestra do SPA!

         
ocena: 5/5 głosów: 1
Nowy Rok w relaksującej atmosferze SPA
fot. Fotolia
SPA kojarzy nam się z profesjonalnymi zabiegami na całe ciało i masażami. Jeździmy tam głównie po to, by zatroszczyć się nieco o własną urodę. Rzadko kto zauważa, iż jest to również świetny pomysł na spędzanie czasu – czy to w samotności czy też w gronie najbliższych.

Sylwestrowe wyciszenie

Kojące zapachy, spokój i cisza. Cały zgiełk imprez został daleko w tyle. Teraz jesteś tylko Ty i przyjemność. Kusząca wizja, prawda? Możesz ją sobie zapewnić, wybierając się na wyjątkowy weekend w SPA, podczas którego wyciszysz się i podładujesz akumulatory na Nowy Rok. Kojące masaże, specjalistyczne zabiegi lub po prostu – relaks w saunie lub jacuzzi. Jeśli nie przepadasz za przebywaniem wśród innych ludzi, ta opcja będzie idealna dla Ciebie na spędzenie sylwestrowej nocy. Pamiętaj tylko, aby sprawdzić, co dokładnie zawiera wykupiony przez Ciebie pakiet usług. Dzięki temu skorzystasz dokładnie z tego, co Cię interesuje.

Noworoczna regeneracja

Kto powiedział, że zabawa ma trwać tylko jeden dzień? W tym roku Sylwester i Nowy Rok przypadają na weekend. A to oznacza, że możesz aż dwa dni spędzić na relaksowaniu się w SPA. Jest to o tyle ciekawe, że można się załapać na interesujące promocje. Dodatkowo cały weekend daje nam możliwości, o których w ciągu jednego dnia nie ma co marzyć. Bogatsze pakiety usług, wygodny nocleg i pyszne jedzenie w restauracji – to wszystko sprawi, że będziesz dopieszczony w każdym calu. Dwa dni spędzone w centrum odnowy biologicznej pozwolą Ci się całkowicie zrelaksować i przygotować na wyzwania Nowego Roku.

Relaks w SPA
Fotolia

Kameralne imprezowanie

Nie lubisz samotnie spędzać Sylwestra? W takim razie do SPA wybierz się z całą rodziną lub przyjaciółmi. To nie tylko dobra opcja na spędzenie czasu w gronie najbliższych, ale również szansa na dobrą ofertę cenową. Większe grupy często załapują się na specjalne promocje, dzięki czemu zapewnicie sobie relaks za naprawdę niską cenę. Co ciekawe – taki wyjazd wcale nie musi oznaczać leżenia plackiem na stole do masażu. Wraz z bliskimi możesz udać się do sauny, popływać w basenie lub urządzić kameralną imprezę we wspólnym pokoju. Jeśli lubisz łączyć odprężenie z dobrą zabawą – SPA to opcja dla Ciebie!

Odprężenie i zabawa!

A może chcesz upiec dwie pieczenie na jednym ogniu? W takim wypadku zamiast ośrodka lub małego salonu SPA postaw na hotel z takimi usługami. Wówczas oprócz całodniowego odprężenia, będziesz mieć szansę na wspaniałą sylwestrową noc. W tego typu miejscach często organizowane są bale dla gości, dzięki czemu mogą oni połączyć leniuchowanie z hucznym świętowaniem Nowego Roku. Warto wcześniej zapoznać się z rodzajem zabawy, jaka jest organizowana w hotelu. Czy jest to zwykła kameralna impreza dla gości, czy też ekskluzywny bal, na którym obowiązują stroje wieczorowe? Dobrze to sprawdzić przed przyjazdem, by nie być później zaskoczonym.