Nowy serwis dla kobiet - Party.pl

  • 1

W serwisie znajdą się wszystkie tematy, których kobiety najchętniej szukają w sieci - newsy z życia gwiazd, eksperckie informacje o modzie, urodzie, stylu życia, a także materiały shoppingowe, poradnikowe oraz kulinarne.

         
ocena: 4/5 głosów: 3
Nowy serwis dla kobiet - Party.pl
W serwisie znajdą się także materiały kulturalne oraz rozrywkowe. A także kulinarne - swoją stałą rubrykę będzie miał redaktor magazynu "Party Życie Gwiazd" i bloger kulinarny - Paweł Płaczek.

Serwis działa pod jedną z najsilniejszych kobiecych marek magazynowych w Polsce Party. Nie będzie jednak internetowym odpowiednikiem magazynu „Party. Życie Gwiazd”. Stanowi oryginalny produkt o tematyce znacznie szerszej niż dwutygodnik „Party”. Ma dużą część lifestylową, która nie opiera się na gwiazdach.

To tam znajdziecie przepisy na proste i pyszne dania. I nie tylko te, które wszyscy znamy. Party.pl to serwis, który doradzi, zarówno jak zrobić trzy różne rodzaje panierki do ryby, jak i podpowie jak samemu wyprodukować mleko jaglane. Początkujących nauczy, jak przygotować pulpety w sosie pomidorowym, a tym, co mają już doświadczenie w kuchni zdradzi, jak zaskoczyć wszystkich pyszną zupą serową.

Największym atutem kulinarnym serwisu Party.pl będzie jednak Paweł Płaczek, który prowadzi rubrykę kulinarną w magazynie Party i wydaje cykliczną książeczkę dołączaną do magazynu. Na serwisie Party.pl Paweł zdradzi swoje sprawdzone przepisy - i te proste, i te wymagające już umiejętności kulinarnych. Zdradzimy, że Paweł jest mistrzem deserów, więc wszyscy amatorzy ciast i ciasteczek będą na pewno usatysfakcjonowani.

Jagodzianki

Ale Party.pl to oczywiście o wiele więcej niż kulinaria. Jeżeli szukasz najnowszych informacji show-biznesowych, dobrze trafiłeś. Party.pl podaje je najszybciej i najlepiej, a do tego w najładniejszej formie. Zapewnia to ekipa najlepszych dziennikarzy, fotografów i grafików na rynku, pracujących dotąd na sukces takich tytułów jak Party czy Flesz.

Jeżeli interesuje Cię życie celebrytów, na Party.pl znajdziesz wszystko na ich temat. Nad czym teraz pracują, kim są prywatnie, jak widzą świat. Bez niesprawdzonych plotek i wywlekania rzeczy, których musielibyśmy się wszyscy wstydzić. Za to w lekkiej, dowcipnej formie, ze świetnymi zdjęciami. Śledzisz najnowsze trendy modowe?

Zawsze chcesz wiedzieć co jest na topie i gdzie to zdobyć, najlepiej w rozsądnych cenach? Party.pl to adres dla Ciebie! Najlepsi styliści przeanalizują styl gwiazd i podpowiedzą Ci jak wyglądać naprawdę hot! Zastanawiasz się co zmienić w swoim wyglądzie? Jak się przygotować na rozmowę o pracę? A może masz wątpliwości czy nowe buty pasują do sukienki? Zajrzyj do działu lifestylowego Party.pl.

Party.pl stawia na współpracę z ekspertami. Będą wśród nich m.in. znana stylistka i autorka rubryki w „Party” - Joanna Horodyńska, stylistka „Tańca z gwiazdami” Malwina Wędzikowska oraz redaktor naczelna i redaktor kreatywna kwartalnika „Viva!Moda”, Agnieszka Ścibior.

Serwis będzie miał silną sekcję video. Znajdą się w niej nie tylko wywiady z gwiazdami i relacje z imprez, ale także stałe autorskie formaty celebryckie i lifestylowe, takie jak gwiazdorskie rankingi czy wybory stylistek z polskich sklepów. Serwis Party.pl został stworzony zgodnie z filozofią mobile first w zakresie funkcjonalności, struktury oraz layoutu. Jest zaprojektowany w technologii Responsive Web Design - użytkownicy będą z niego korzystali w równie komfortowy sposób - na desktopie, na tablecie i smartfonie.

Party.pl będzie oczywiście aktywne w mediach społecznościowych, obecne na wszystkich najważniejszych platformach: Facebook,  Instagram, Twitter, Pinterest. Architektura serwisu została stworzona przez doświadczonych projektantów tak, by ułatwić użytkownikom dzielenie się, komentowanie czy "lajkowanie" informacji. Party.pl będzie serwisem pobudzającym swoich użytkowników do dyskusji. A więc - zapraszamy na Party.pl.