Obstawiamy bohatera meczu z Rosją

Kto waszym zdaniem w dzisiejszym meczu wzniesie się na skrzydłach i da polskiej drużynie chwałę? Kto zostanie naszym narodowym bohaterem?

         
ocena: 4/5 głosów: 2
 Obstawiamy bohatera meczu z Rosją
Wszyscy Polacy wiążą ogromne nadzieje z meczem, który rozegrają nasi piłkarze już za kilka godzin na Stadionie Narodowym. Mecz Polska – Rosja to najważniejszy mecz w naszej grupie. Kto będzie gwiazdą dzisiejszego meczu?

Trener Franciszek Smuda starannie wybrał członków naszej reprezentacji, ale kto najbardziej może nas na boisku zaskoczyć? Oto moje typy na dzisiejszy mecz:

Rafał „Wolak” Wolski

Jest najmłodszym, bo 20 letnim, zawodnikiem w naszej drużynie i jednocześnie najlepiej zapowiadającym się piłkarzem młodego pokolenia. Obecnie gra w barwach Legii i choć niedawno dopiero wstąpił w jej szeregi już zdobył kolejny awans będąc powołanym do składu na Euro 2012.

Gra w piłkę od najmłodszych lat, pod okiem ojca – trenera Jastrzębia Głowaczów. Ojciec dobrze młodego Wolskiego przygotował, o czym możemy przekonać się w grze. Dumny mówi o synu - Na boisku jest nieobliczalny jak jastrząb, nie wiadomo, skąd nadleci, kiedy niespodziewanie zaatakuje.

Czy jest on tajnym asem w rękawie? Ja myślę, że tak. Nadzieja polskiej piłki jest w dobrej formie - może nas dziś pozytywnie zaskoczyć - jeśli wejdzie na boisko.

Drugim kandydatem na bohatera meczu jest Przemysław Tytoń.

25 letni bramkarz niespodziewanie dostał szansę na Euro. Mecz Polska – Grecja zaczynał na ławce rezerwowych, a kończył go jako bohater nie puszczając piłki wystrzelonej w 71 minucie przez Giorgosa Karagounisa. To była piękna obrona, idealnie wyczuł zawodnika Grecji. Dziś zagra przeciwko Rosji – poprowadzą go jego intuicja i talent.

Można powiedzieć, że to był znak – znak, że możemy liczyć na jego niezawodną obronę!

A kto waszym zdaniem będzie dziś bohaterem na murawie?