Rodzinny zestaw garnków

  • 2

Wyjątkowy rodzinny zestaw garnków sprawi że przyrządzisz nawet najbardziej wymyślne danie w sposób zdrowy, szybki i oszczędny - bez tłuszczu, bez soli, bez nadmiaru wody.

         
ocena: 5/5 głosów: 2
Rodzinny zestaw garnków
Istnieją dwa filary, na których wspiera się życie większości z nas. Dwie wartości absolutnie bezcenne – zdrowie i rodzina. Z kolei bez dwóch innych elementów nie moglibyśmy żyć w ogóle – bez pożywienia i powietrza.
Trudno się z tym nie zgodzić, dlatego w oparciu o te najwyższe wartości oraz niezbędne do prawidłowego funkcjonowania czynniki firma REMES postanowiła stworzyć zestaw wyjątkowych naczyń, dzięki którym zadbamy o życie własne oraz osób nam najbliższych.

Dla powiększającej się rodziny

Ze zdrowiem nie ma żartów! Wiedzą o tym najlepiej kobiety, noszące pod sercem nowe życie, które będą kochać i o które dbać przez wiele lat, lecz najbardziej przez pierwsze miesiące przed i po poczęciu. Wówczas prawidłowa dieta staje się najwyższym priorytetem.

- Zestaw Rodzinny REMES bezwzględnie należy polecić przyszłym i młodym matkom, które pragną wychować silne i zdrowe dzieci – mówi Rafał Borecki, kierownik Sieci Sprzedaży Publicznej, Linia Naczynia Kuchenne – Podczas ciąży oraz w okresie karmienia powinny one absolutnie zminimalizować spożywanie tłustych i solonych potraw. Nie oznacza to jednak końca z jedzeniem mięsa. Białka i tłuszcze zawarte w produktach pochodzenia zwierzęcego oraz w rybach są niezbędne do prawidłowego rozwoju dziecka, jak i zdrowia jego mamy.

Wykonany z wysokogatunkowej nierdzewnej stali szlachetnej Zestaw Rodzinny firmy REMES pozwala w kuchni na dokonywanie cudów.
Dzięki patelni (średnica 24 cm), każda gospodyni czy też gospodarz (co również się przecież nierzadko zdarza!) przyrządzi danie mięsne, rybne lub nabiałowe w sposób możliwie najzdrowszy, czyli bez tłuszczu i szkodliwych przypraw.

- Jeszcze zdrowszym przepisem na pożywny i smaczny posiłek jest gotowanie na parze – dodaje Rafał Borecki - Używając specjalnego do tego stworzonego naczynia (średnica 24 cm), podczas przyrządzania potraw dla mamy i jej malucha, zachowujemy wszystkie białka, tłuszcze i witaminy, które w znacznej mierze ulotniłyby się podczas zwykłego gotowania. Ponadto i przede wszystkim zdrowie nierozłącznie wiąże się z dobrym samopoczuciem, czyli zgrabną sylwetką oraz delikatną i oczyszczoną z toksyn skórą nie tylko w czasie trwania ciąży, ale również i po szczęśliwym rozwiązaniu.

Dla całej rodziny – zdrowe odchudzanie


Naczynia kuchenne Zestawu Rodzinnego REMES nie tylko kobiecie, ale całej rodzinie, nie pozwolą przybrać na wadze, a nawet umożliwią zrzucenie niechcianych kilogramów – bez zmiany kulinarnych przyzwyczajeń, przy zmianie jedynie sposobu gotowania.

Zestaw Rodzinny to jednorazowa inwestycja, która będzie procentować przez całe życie. Szczelność i trwałość naczyń oraz ich najwyższa jakość wykonania pozwalają na szybkie gotowanie, w małej ilości wody, przy minimalnym zużyciu energii. Nowoczesna technologia wykonania wpływa również na fakt, że Zestaw Rodzinny REMES niezwykle łatwo przekazuje ciepło, co pozwala na gotowanie potraw w ich naturalnych tłuszczach i sokach.

Naczynia kuchenne REMES można w łatwy sposób zamówić w sklepie www.remes.pl oraz u przedstawicieli handlowych firmy. Dodatkowo pragnąc sprostać wymaganiom klientów, stworzono możliwość ratalnego zakupu zestawu.

- Zestaw Rodzinny Remes to jednak luksus, na który nie każdy może sobie pozwolić – kończy kierownik Sieci Sprzedaży Publicznej, Linia Naczynia Kuchenne - Mogą jedynie ci, dla których zdrowie, a co za tym idzie doskonałe samopoczucie i zgrabna sylwetka są po prostu sposobem na życie własne i najbliższych. Innowacyjne naczynia REMES to nowoczesny styl bycia!

Cena zestawu: 6 180,00 zł brutto (możliwość zakupu na raty!).

W skład Zestawu Rodzinnego Biżuterii Kuchennej REMES wchodzą:

1. PATELNIA - średnica 24cm
2. POKRYWA - średnica 24 cm
3. NACZYNIE DUŻE - średnica 24 cm - 5,6 l
4. POKRYWA - średnica 24 cm
5. NACZYNIE DO GOTOWANIA NA PARZE - średnica 24 cm
6. NACZYNIE ŚREDNIE - średnica 20 cm - 3,7 l
7. POKRYWA - średnica 20 cm
8. NACZYNIE MAŁE - średnica 16 cm
9. POKRYWA - średnica 16 cm
10. KOSZYK DO GOTOWANIA WARZYW - średnica 21 cm
11. MISKA - średnica 24 cm
12. POKRYWA PLASTIKOWA - średnica 24 cm
13. MISKA - średnica 20 cm
14. POKRYWA PLASTIKOWA - średnica 20 cm
15. TARKA - średnica 20 cm
16. PIERŚCIEŃ REDUKCYJNY
17. PRZYSSAWKA GUMOWA
18. UCHWYT