Pierogi z truskawkami

  • 1

Pomimo, że w kalendarzu jeszcze wiosna, w sklepach zagościły już letnie smaki. Stało się tak za sprawą pierogów z truskawkami Kulinarni.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Pierogi z truskawkami
Pierogi z owocami, a z truskawkami szczególnie, to dla większości z nas jeden z niezapomnianych smaków dzieciństwa. Pierogi ze świeżymi truskawkami kojarzą nam się z zapachem lata, świeżo skoszonej trawy, wakacjami spędzanymi u dziadków na wsi, z niczym niezmąconą radością i swobodą.

Dzięki sklepom Eko i marce Kulinari, która wzbogaciła swoją ofertę o pierogi z truskawkami, spróbujmy przywrócić wspomnienia tamtych chwil. Pierogi z truskawkami Kulinarni to danie lekkie, słodkie i pyszne, które doskonale sprawdzi się i jako danie główne i jako przekąska. Będzie mile widzianym posiłkiem wszędzie tam gdzie do stołu zasiadają nie tylko łasuchy, ale także niejaki. Dzięki pierogom z truskawkami Kulinarni, podanym ze śmietaną czy jogurtem naturalnym i odrobiną cukru, cynamonu lub bitej śmietany, cały rok można cieszyć się smakiem lata i radością domowników. Nawet tych najbardziej wybrednych.

Pierogi z owocami, a z truskawkami szczególnie, to dla większości z nas jeden z niezapomnianych smaków dzieciństwa.

Pierogi z truskawkami Kulinarni to delikatne, tradycyjne ciasto wypełnione pysznymi, starannie wyselekcjonowanymi i dorodnymi truskawkami najwyższej jakości. Dzięki procesowi głębokiego mrożenia zachowują one wszystkie walory odżywcze, naturalną słodycz, soczystość, jędrność i smak. Stanowią wartościowy posiłek, którym warto zastąpić tłuste, ciężkie dania, zwłaszcza mięsne, które Polacy wciąż jadają najchętniej i najczęściej. Niewątpliwą zaletą pierogów z truskawkami Kulinari jest łatwość i szybkość ich przygotowania. Wystarczy wrzucić je do wrzącej wody i po wypłynięciu gotować 7-8 min. Więcej smakowitej radości, więcej czasu dla siebie i rodziny, to miły dodatek, jaki sprawią nam pierogi z truskawkami Kulinarni.

Pierogi z truskawkami Kulinari

Waga: 500 g, Cena: 3,99 zł