Sosy pomidorowe Knorr

Pomidory to jeden z ulubionych polskich owoców. Przepadamy za nim zarówno w najprostszej formie - na kanapce, jak i w postaci dodatku do najróżniejszych potraw...

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Sosy pomidorowe Knorr
Pomidory to jeden z ulubionych polskich owoców. Przepadamy za nim zarówno w najprostszej formie - na kanapce, jak i w postaci dodatku do najróżniejszych potraw. Przygotowanie smacznych dań z dodatkiem pomidorów jest jednak często nieco pracochłonne - zastosujmy sięc ułatwnieni i spróbujmy nowych sosów pomidorowych firmy Knorr - zachwycą nas smakiem i pozwola przygotować oryginalne dania, pochodzące z różnych zakątków Europy.

Potrawą, która niewątpliwie zalicza się do najbardziej znanych dań pomidorowych, jest spaghetti bolognese. W niej pomidorów nigdy za wiele. Ale przygotowując danie z pomidorami warto sięgnąć po gotowe rozwiązanie. Sos w słoiku Spaghetti Bolognese KNORR choć wymaga jedynie podgrzania, można przyrządzić według własnego pomysłu, dodatkowo wzbogacając go ulubionym pomidorem lub innymi dodatkami. Dziś Spaghetti ma być słodko-kwaśne? Wystarczy dodać kilka pomidorów podłużnych. Gdy jednak zapada decyzja "Na słodko!", do wyboru jest  malinówka. Ponieważ odkrywanie zupełnie nowych smaków to sama przyjemność, marka KNORR proponuje też inne warianty smakowe. Sos Śmietanowo - Pomidorowy, Toscana oraz Hiszpański, mają kremową konsystencję, pomidorowy aromat i nowe, nieznane w polskiej kuchni smaki. Można je urozmaicać według indywidualnych potrzeb, odkrywając własne niepowtarzalne kombinacje smakowe.

Sugerowana cena detaliczna: 5,43 zł.