Podwójna Chałwa Królewska

  • 2

Firma Wedel poszerzyła swoja ofertę Dostępnej w różnych smakach Chałwy Królewskiej o nową propozycję – tabliczki o wadze 100 g...

         
ocena: 5/5 głosów: 2
Podwójna Chałwa Królewska
Chałwa to smakołyk produkowany ze zmiażdżonych nasion roślin oleistych oraz karmelu. Pochodzi z Indii, jednak jej wyjątkowy smak sprawił, że zyskała duże grono sympatyków na Bałkanach, w krajach śródziemnomorskich, a także w krajach zachodniej Azji. Chałwa ma wiele odmian, zależnie od rodzaju nasion, z których została zrobiona - sezam, mak, orzechy, nasiona słonecznika. Jej smak wzbogaca się również dodatkami – aromatami i bakaliami. Występuję również w różnej konsystencji – w stanie półpłynnym lub jako krucha masa.

Chałwę pokochali również Polacy – od lat należy do ich ulubionych smakołyków. Głównym producentem tego smakołyku jest u nas firma Wedel, oferująca go w różnych, prawdziwie królewskich wersjach smakowych. Wykwintna i sycąca stanowi nie tylko słodki przysmak, lecz również dostarcza organizmowi cennych składników odżywczych zawartych w wyciągu z nasion sezamu, orzechów, słonecznika. Chałwa Królewska firmy Wedel dostępna jest w kilku wersjach wagowych – najbardziej znanym i popularnym są 50-gramowe batony, pozwalające cieszyć się tym niezwykłym smakiem w każdej chwili dnia. Chałwę Królewską o smaku Waniliowym oraz Waniliową z Kakao i Bakaliami możemy także od niemal roku dostać w formie przypominających tabliczki czekolady opakowaniach 100-gramowych, zawierających podwójną porcję naszego ulubionego smakołyku.

Chałwa Królewska Waniliowa 100g – 2,84 PLN