Szybki i prosty lunch

Quick & Easy to nie tylko rozkosz dla naszego podniebienia, ale również więcej czasu na inne przyjemności. To 38 oryginalnych sposobów na przepyszny lunch, obiad lub kolację...

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Szybki i prosty lunch
Quick & Easy to nowa jakość wśród dań gotowych – smakowite i aromatyczne, w 7 minut zaspokoją nasze uczucie - uczucie głodu.

W sklepach Tesco pojawiły się smaczne dania gotowe Quick & Easy. W ofercie znalazło się 38 rodzajów dań z różnych kuchni świata. Zaletą nowych dań jest przede wszystkim to, że smakują jak świeżo przyrządzone potrawy domowe. Kolejną - szybkość ich przygotowania. Wystarczy 7 minut i możemy rozkoszować się kurczakiem Kung Pao z ryżem, chilli con carne, gnocchi ze szpinakiem i serem, czy też tortellini z wędzoną szynką. Krótki czas przygotowania wynika z tego, że potrawy nie trzeba rozmrażać, wystarczy zdjąć tekturowe opakowanie, podgrzać w kuchence mikrofalowej lub piekarniku i gotowe!
Dania Quick & Easy polecane są szczególnie osobom, które żyją i pracują w pośpiechu, ale jednocześnie lubią smacznie i dobrze zjeść, nie wydając przy tym fortuny na posiłek.

W ofercie znajdują się dania z makaronem, ryżem, zupy oraz sosy. W zależności od rodzaju, produkty pakowane są od 225g do 700g. Cena waha się od 5,99pln do 8,99pln za opakowanie.