Porcja witamin i minerałów dla zdrowia

Witaminy i minerały to mikroskopijne cząsteczki chemiczne kontrolujące wszystkie procesy życiowe zachodzące w ustroju człowieka...

         
ocena: 4/5 głosów: 1
Porcja witamin i minerałów dla zdrowia
Organizm nie potrafi wytwarzać witamin i minerałów samodzielnie, dlatego muszą być dostarczane wraz z pokarmem. Niestety, ze względu na niewłaściwy sposób odżywiania i nadkonsumpcję wysokoprzetworzonej żywności, dostarczamy coraz mniej cennych składników. Dodatkowo ich zwiększonej utracie z organizmu sprzyjają: stres, napięcie, stosowanie leków, używek oraz nadmierne skażenie środowiska.  Niedobory witamin i minerałów w diecie sprzyjają osłabieniu dyspozycji psychofizycznej, pogorszeniu samopoczucia oraz ogólnego stanu zdrowia. Nowy kompleks witaminowy OLIMP VITA-MIN PLUS® to sposób na uzupełnienie niedoborów witamin i minerałów, a tym samym - poprawienie  ogólnej kondycji organizmu.

Czy OLIMP VITA-MIN PLUS ® może skutecznie korygować niedobory odżywcze w diecie?

Suplement diety zawiera wszystkie najważniejsze witaminy i minerały, z których niedoborem może borykać się nasz organizm. Jedna kapsułka OLIMP VITA-MIN PLUS® pokrywa 100% dziennego, zalecanego spożycia na poszczególne witaminy, a także dostarcza wysokie ilości ważnych składników mineralnych w postaci chelatów, w szczególności cynku, magnezu i jodu. Unikalną cechą suplementu jest dodatkowa zawartość luteiny wspomagającej prace narządu wzroku oraz związków aktywnych z miłorzębu japońskiego (Ginkgo Biloba) hamujących działanie wolnych rodników, usprawniających proces krążenia mózgowego i zwiększających dopływ tlenu i glukozy do mózgu.

Czym OLIMP VITA- MIN PLUS® wyróżnia się na tle innych suplementów witaminowo-mineralnych?

Wszystkie składniki mineralne występują w postaci chelatowej* - w specjalnym połączeniu z kwasami organicznymi i aminokwasami, dzięki czemu charakteryzują się bardzo wysoką przyswajalnością przez organizm. Nie osłabiają ponadto działania witamin i są bardziej odporne na obecność konserwantów i wielu innych niekorzystnych związków chemicznych obecnych w żywności. OLIMP Vita-min Plus® posiada przewagę nad innymi witaminami dzięki zdecydowanie lepszej przyswajalności minerałów oraz znacznemu dodatkowi Luteiny i Ginkgo Biloba.

Komu polecany jest OLIMP VITA- MIN PLUS®?

OLIMP VITA- MIN PLUS® adresowany jest do codziennej i regularnej suplementacji dla wszystkich ludzi:
w celu uzupełniania niedoborów witaminowo-mineralnych, odczuwających stany znużenia, apatii oraz pogorszenie kondycji psychofizycznej, w przypadkach nieregularnego odżywiania,spożywających w nadmiarze leki oraz różnego rodzaju używki (kawa, papierosy, napoje alkoholowe), po przebytych chorobach i w okresie rekonwalescencji,

 *)- Opatentowane, wysoko przyswajalna formy minerałów w postaci chelatów firmy ALBION® Producent minerału i właściciel patentu - Albion®. Chelatowanie minerałów to proces wiązania pierwiastków metalicznych przez słabe kwasy organiczne, aminokwasy. Niezwykle istotny proces umożliwia dobre wchłanianie pierwiastków z przewodu pokarmowego oraz ich dystrybucje do przebiegających z ich udziałem procesów życiowych. W tej formie biopierwiastki pozostają też całkowicie bezpieczne w dawkowaniu, gdyż ewentualny ich nadmiar w postaci chelatu łatwo opuszcza organizm.

Sugerowana cena preparatu w aptekach i sklepach medyczno-zielarskich:
Preparat VITA- MIN PLUS® (30 kapsułek): 17,50 PLN

Preparat dostępny na rynku bez recepty. Opakowanie starczy na miesiąc kuracji.