Pralka Indesit dla zabieganych

Jeżeli nie chcesz poświęcać wolnego czasu na obowiązki domowe – pralka Indesit Moon stworzona została właśnie dla Ciebie!

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Pralka Indesit dla zabieganych

Skuteczne i godne zaufania produkty Indesit to efekt innowacyjnych rozwiązań ułatwiających wykonywanie codziennych obowiązków. Inteligentna pralka, która automatycznie dobiera wszystkie parametry prania - Indesit Moon SIXL 149 S to wyjątkowo prosta obsługa i komfort użytkowania. Jej cztery przyciski zaspokoją wszystkie potrzeby związane z praniem, a efektowny panel kontrolny pozwoli zaprogramować pranie zaledwie dwoma dotknięciami. Zapalające się kolejno diody informują na bieżąco o postępach cyklu, a specjalny sygnał dźwiękowy sygnalizuje jego zakończenie. Pralka Moon to także mniej zmartwień związanych z utrzymywaniem urządzenia w czystości – pojemnik na detergenty umieszczony na wewnętrznej stronie drzwi bębna sprawia, że woda przepływa w sposób optymalny, gwarantując utrzymywanie go w czystości.
Zwolennicy hurtowego prania dużych ilości odzieży docenią model Indesit WIXXE 127. Jest to urządzenie, które w jednym cyklu wypierze aż do 7kg załadunku. Natomiast Ci, którym szkoda jest czasu na rozwieszanie prania, z pewnością zaprzyjaźnią się z wyjątkowo skuteczną pralko-suszarką Indesit WIDXL 106. Bielizna będzie gotowa do prasowania lub schowania w szafie od razu po zakończeniu cyklu prania i suszenia. To doskonałe rozwiązanie dla zabieganych, którym brakuje czasu na rozwieszanie mokrych ubrań na suszarce.
Projektanci marki Indesit pomyśleli także o miłośnikach aktywnego wypoczynku tworząc pralki i pralko-suszarki wyposażone w programy przeznaczone do prania strojów sportowych. Pierwszy na świecie program zapewniający optymalne warunki do prania obuwia sportowego – Obuwie sportowe - pomaga utrzymać buty w idealnym stanie. Podczas prania przylegają one do ścianek bębna, co zapobiega ich wzajemnemu ocieraniu się, a tym samym zmniejsza hałas. Program Ubrania sportowe to z kolei pewność tego, że strój będzie wyglądał idealnie podczas każdego treningu, bez konieczności prasowania. Dzięki tym wyjątkowym programom, miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu mogą w pełni poświęcać się swojej pasji.