Ekspres Zepter Zespresso Cafe

  • 3

Przyjemność delektowania się oryginalnym, włoskim espresso o każdej porze dnia, bez potrzeby wychodzenia z domu możliwa dzięki ekspresowi Zepter – Zespresso Cafe.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Ekspres Zepter Zespresso Cafe
Nie musisz już znać skomplikowanych tajników przygotowywania najlepszej kawy. Możesz przyrządzić ją samemu, w mniej niż pół minuty. Do przygotowywania wybornego espresso posłuży ci ekspres ciśnieniowy Zespresso Cafe. Prosty panel do obsługi zapewnia najprostszy i najszybszy z możliwych sposobów przygotowania napoju. Do parzenia używana jest kawa w hermetycznie zamkniętych kapsułkach dzięki czemu aromat kawy uwalniany jest ułamek sekundy przed zaparzeniem. Nowoczesne funkcje i elegancki wygląd sprawiają, że jest nie tyko pożyteczny, ale może stać się ozdobą Twojej kuchni.

Kolekcja kaw ZESPRESSO:

Ekspres Zepter Zespresso Cafe - Kawa Royal

Typowe włoskie espresso, o wyrazistym smaku i aromacie, stworzone z trzech rodzajów najwyższej jakości kawy Arabica pochodzącej z upraw Brazylii, Kolumbii i Gwatemali. Intensywny proces palenia kawy Arabica zapewnia średnią kwasowość oraz subtelny akcent czekoladowy. Harmonię smaku dopełniają najznakomitsze odmiany Kolumbijskiej kawy Arabica i Gwatemalskiej, wzbogacając mieszankę kawy o bardzo charakterystyczny lekko owocowy posmak z dominującą nutą pomarańczy.

Ekspres Zepter Zespresso Cafe - Kawa Barista

Wyważone w swoim smaku i intensywności espresso, stworzone z najwyższej jakości odmian kawy Arabica oraz Robusta, o średniej gęstości, niewielkiej kwasowości, a także delikatnym smaku, z podkreślającymi charakter kawy korzennymi nutami.

Ekspres Zepter Zespresso Cafe - Kawa Intenso

Mieszanka intensywnych gatunków kawy stworzona na bazie Indyjskiej i Wietnamskiej Robusty nadających kawie mocną teksturę o charakterystycznym smaku i aromacie, z silnymi nutami czekolady i tytoniu. Gęsta, aksamitna i obfita pianka stanowi wyborne dopełnienie espresso, pozostawiając długo utrzymujący się posmak na podniebieniu w trakcie
jej degustacji.

Ekspres Zepter Zespresso Cafe - Kawa Decafeinato

Delikatna i łagodna o aksamitnej konsystencji i obfitej piance. Pozbawiona kofeiny idealnie nadaje się do spożycia przed snem. Subtelne akcenty czekoladowo-cytrusowe podkreślają charakter kawy, wydobywając z niej w pełni bogactwo smaku i aromatu.

CECHY TECHNICZNE
Pompa ciśnieniowa 20 bar
Moc grzewcza 820-980 W
Ergonomiczny (18 cm x 26.5 cm x 31 cm)
Lekki (4 kg)
Pojemność zbiornika na wodę 1000 cm3