Szwajcarskie garnki już w Polsce

  • 1

Nowe kolekcje garnków szwajcarskiej firmy Kuhn Rikon są już dostępne w Polsce

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Szwajcarskie garnki już w Polsce
Szwajcarzy słyną na całym świecie z najlepszych zegarków i wyjątkowych serów. Nie bez kozery wszystko, co szwajcarskie kojarzy nam się z najwyższą jakością. Kolejnym przykładem szwajcarskiej perfekcji jest najnowsza szwajcarska kolekcja garnków.

Linie garnków Hotpan i Durotherm to odpowiedź firmy Kuhn Rikon na dzisiejszą potrzebę szybkiego, a zarazem zdrowego i ekologicznego gotowania. Technologia opracowana i opatentowana przez tę szwajcarską firmę pozwala zaoszczędzić do 60% energii. Gotowanie rozpoczyna się na płycie kuchennej, a kontynuuje i kończy na podkładce lub w naczyniu termoizolacyjnym. Garnki te nadają się na wszystkie rodzaje kuchni.

W garnku Hotpan lub Durotherm przyrządzimy zdrowy, pełen smaku posiłek bez dodatku tłuszczu, a warzywa ugotujemy dodając zaledwie parę kropel wody. Po ugotowaniu jedzenie pozostaje świeże i gorące przez dwie godziny, a elegancki wygląd zaprojektowany został tak, aby można było postawić garnek na stole.

 Kolekcja szwajcarskich garnków Hotpan


Gotowanie w naczyniach z kolekcji Hotpan szwajcarskiego producenta Kuhn Rikon to więcej koloru w kuchni. Garnki Hotpan są oferowane w sześciu kolorach (czarny, biały, pomarańczowy, czerwony, zielony i niebieski). Są one nie tylko energooszczędne (zużywają do 60% mniej energii niż konwencjonalne garnki), ale również wyjątkowe ze względu na bardzo efektywne wykorzystanie pary, które pozwala na zachowanie witamin w gotowanych produktach. A wszystko to jest możliwe dzięki wykorzystaniu specjalnych materiałów do produkcji garnków: stali nierdzewnej i warstwy izolacyjnej z melaminy, które współdziałają dając doskonałe efekty. Garnki Hotpan dają również możliwość gotowania bez używania tłuszczu. W 2007 roku Seria Hotpan została laureatem prestiżowej nagrody IF Design Award.

Dostępne modele:
1. Rondel Hotpan, 1,0 litr, średnica 14 cm. Dostępne kolory: czerwony, zielony, czarny, biały.
2. Rondel Hotpan, 3,0 litry, średnica 22 cm. Dostępne kolory: czerwony, zielony, czarny, biały.
3. Rondel Hotpan, 4,5 litra, średnica 26 cm. Dostępne kolory: czerwony, zielony, czarny, biały.
4. Rondel Hotpan, 5,0 litrów, średnica 22 cm. Dostępne kolory: czerwony, zielony, czarny, biały.

Kolekcja szwajcarskich garnków Durotherm

Wykonane ze stali nierdzewnej garnki o podwójnych ściankach, to oszczędność do 60% energii i ciepły posiłek dla Twojej rodziny. W garnkach Durotherm możliwe jest gotowanie tłuszczu i wody. Olbrzymia zaletą jest również wygoda przechowywania i dożywotnia gwarancja.

Dostępne modele:
1. KUHN RIKON - Durotherm rondel chromowany 2l
2. KUHN RIKON - Durotherm rondel chromowany 2,5l
3. KUHN RIKON - Durotherm patelnia chromowana 28cm
4. KUHN RIKON - Durotherm rondel chromowany 4,5l
5. KUHN RIKON - Durotherm garnek chromowany 5l