Idealne piwo dla dbających o sylwetkę!

Lubisz piwo, ale martwisz się o swoją wagę? Czas porzucić zmartwienia i bez przeszkód rozsmakowywać się w złotym trunku. Na rynku pojawiło się piwo, które ma o 30% mniej kalorii i o 85% mniej węglowodanów. Idealne dla osób aktywnych fizycznie, a także dla… odchudzających się.

         
ocena: 0/5 głosów: 0
Idealne piwo dla dbających o sylwetkę!
fot. Fotolia
Barbell Brew można zarekomendować każdemu, kto przelewa siódme poty na siłowni i stara się dbać o zdrową dietę, a jednocześnie nie chce siedzieć z nudną szklanką wody podczas spotkań z przyjaciółmi. Butelka tego piwa ma co prawda jedynie 3,6 procent alkoholu, ale także niewiele węglowodanów - tylko 1,6 g.

Co więcej piwo dostarcza porcji białka równej trzem dużym jajkom i większej niż 100 g porcji mięsa, może być zatem spożywane bezpośrednio po treningu. Przyjemne z pożytecznym. Świetne orzeźwienie, a do tego z korzyścią dla naszego organizmu! Dobrą wiadomość mamy także dla osób uczulonych na gluten. Barbell Brew jest w stu procentach bezglutenowe.

Wygląda na to, że firma Muscle Food, która jest producentem trunku, stworzyła idealne rozwiązanie zarówno dla smakoszy piwa dbających o linię, jak i dla osób zmuszonych przestrzegać diety bezglutenowej ze względów zdrowotnych.

Trzeba za to co prawda sporo zapłacić. Jedna butelka to koszt nieco ponad 70 zł. W tej chwili proteinowe piwo dostępne jest tylko w Wielkiej Brytanii, ale być może w niedalekiej przyszłości pojawi się i u nas. Trzymamy kciuki!