Przyprawa do piernika na Święta

Przed nami Święta i okres pracochłonnych przygotowań do rodzinnych spotkań. W te dni na świątecznym stole nie może zabraknąć tradycyjnych słodkich wypieków...

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Przyprawa do piernika na Święta
Przed nami Święta i okres pracochłonnych przygotowań do rodzinnych spotkań. W te dni na świątecznym stole nie może zabraknąć tradycyjnych słodkich wypieków. Dla wszystkich miłośników tradycji pieczenia z pomocą przyjdą przyprawy cukiernicze z serii Domowe Sekrety marki Appetita.

Jest to zestaw gotowych dodatków do pieczenia, który przyda się każdej wymagającej gospodyni. W wyjątkowej ofercie linii Domowe sekrety można znaleźć:
Cynamon mielony,
Amoniak,
Przyprawę do pierników,
Proszek do pieczenia,
Cukier Wanilinowy,
Śnieżkę bitą śmietanę,
Żelatynę Spożywczą,
Sodę oczyszczoną,
Kwasek cytrynowy.

Tak skomponowany wachlarz dodatków z pewnością pomoże przygotować prawdziwe smakowitości.

Dla gospodyń, które pieką tylko od święta producent przygotował małe opakowania Cukru wanilinowego i Proszku do pieczenia, które wystarczają na jednorazowy wypiek ciasta.

Domowe Sekrety to propozycja dla kobiet, które cenią prawdziwie domowy smak wypieków. Aby Święta pachniały prawdziwymi Świętami.

Linia "Domowe Sekrety" funkcjonuje jako subbrand marki Appetita i jest kompletną propozycją niezbędnych do wypieków dodatków cukierniczych.