Ręczniki papierowe Velvet na Święta

  • 1

Ręczniki papierowe Velvet są idealne podczas przedświąteczych porządków...

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Ręczniki papierowe Velvet na Święta
Zbliża się czas przedświątecznej krzątaniny związanej nie tylko z zakupem prezentów dla najbliższych, ale przede wszystkim z wielkimi porządkami. Gotowanie wigilijnego barszczu, smażenie świątecznego karpia, czy pieczenie przepysznego makowca skutkuje także - oprócz zapachów pobudzających wrażliwych na przysmaki domowników - licznymi zabrudzeniami powierzchni kuchennych. W związku z tym, że kuchnia jest głównym miejscem przygotowań do wspólnego świętowania, panie domu dokładają wszelkich starań, aby była ona idealnie czysta.

Do sprzątania elementów kuchennych zabrudzonych tłuszczem oraz innymi substancjami, nie poleca się używania ściereczek lub gąbek wielokrotnego użytku, gdyż w materiałowych strukturach gromadzą się chorobotwórcze mikroorganizmy, takie jak bakterie, wirusy czy pleśń. Wypłukanie ściereczki w wodzie z detergentem nie zagwarantuje zdezynfekowania jej przed ponownym użyciem.

Aby zachować higienę i zapobiegać przemieszczaniu się brudu oraz zarazków z jednej czyszczonej powierzchni na drugą, warto stosować ręczniki papierowe Velvet. Dzięki systemowi „Superchłonne papierowe gąbki” ręczniki Velvet chłoną jeszcze więcej wilgoci, co ułatwi utrzymanie czystości podczas przedświątecznych przygotowań w kuchni, a także pomoże w innych porządkach jak np. mycie okien, drzwi, czy wycieranie mebli z kurzu.

Ręczniki Velvet dostępne są w czterech rodzajach:
Velvet XXL z nadrukiem miast: 4,79 zł.
Velvet Standard biały: 2,99 zł.
Velvet Standard z kolorowym nadrukiem: 2,99 zł.
Velvet Najwięksiejszy… z postaciami Disneya: 5,49 zł.