Sery pleśniowe Castello Blue

  • 3

Zmysłowy blask świec, lampka doskonałego wina, soczyste winogrona... - to idealny moment by zasmakować w szlachetnym Castello.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Sery pleśniowe Castello Blue
Ekskluzywna kompozycja duńskich serów z przerostem niebieskiej pleśni oparta jest o unikalną, starannie dobraną recepturę wypracowaną przez ponad 70 lat tradycji. Sery Castello Danish Blue o mocnym, słonawym smaku i intensywnym aromacie to propozycja dla wyrafinowanych smakoszy.

Sery pleśniowe Castello Blue - tylko dla dorosłych

Nastrojowa muzyka z płyty winylowej. Intymna rozmowa przerywana jedynie kęsem wyrafinowanej przekąski. Czerwone wino wydobywające pełen bukiet smaku Castello- brzmi jak przepis na idealny wieczór w dobrym towarzystwie. Pikanterii całej sytuacji dodaje szlachetny ser pleśniowy, pobudzający zmysły smaku i węchu. Reszta dzieje się sama…

Sery pleśniowe Castello Blue - stanowczy i łagodny

Dzięki wyrafinowanej kompozycji miękkiego, kremowego sera z bogatymi kulturami pleśniowymi sery Castello uwalniają powoli swój smak i aromat. Sery Castello Danish Blue dostępne są w dwóch wersjach smakowych.
Castello Danish Blue 50+ tradycyjny to stanowczy i wyrazisty, słonawy smak połączony z intensywnym aromatem sera pleśniowego. Dla posiadaczy delikatniejszego podniebienia powstał Castello Danish Blue 60+ kremowy -miękki ser o łagodniejszym smaku i zapachu.
Sery Castello Danish Blue o gramaturze 100 g posiadają nowe, unikatowe i jedyne na polskim rynku opakowanie pozwalające na wielokrotne otwieranie i zamykanie oraz umożliwiające efektowna ekspozycję produktu na stole
i serwowanie go wprost z opakowania.

W rodzinie serów pleśniowych znajduje się też Castello Blue 70+ - miękki ser z przerostem niebieskiej pleśni, o kremowej konsystencji i ekskluzywnym smaku, stopniowo uwalniającym pełen bukiet. Castello Blue dostępny jest w opakowaniach 150 g oraz w sprzedaży na porcje w ladach chłodniczych.
Sery Castello łączą w sobie wielowiekową tradycję duńskiego serowarstwa, uznawanego za jedno z najlepszych
na świecie.

Sery pleśniowe Castello Blue - tak wiele możliwości

Castello to bogactwo smaku i aromatu, które wydobyć można na wiele sposobów i przy rozmaitych okazjach. Eleganckie koreczki koktajlowe na elitarnym przyjęciu, pikantne ciasteczka serowe podawane do drinków czy aromatyczne naleśniki z rukolą i stopionym Castello to tylko kilka możliwości, które daje ten wyśmienity ser.

Cena:
Castello Danish Blue 100 g- 4,79 zł/szt
Castello Blue 150 g- 9,90 zł/ szt
Wartość energetyczna na 100 g:
Castello Danish Blue tradycyjny 50+: 314 kcal
Castello Danish Blue kremowy 60+: 399,4 kcal
Castello Blue 70+: 440 kcal