Słodkie letnie galaretki

  • 1

Apetyt na słodycze trwa cały rok. Latem szukamy jednak czegoś, co poza słodyczą przyniesie nam również tak potrzebne orzeźwienie.

         
ocena: 4/5 głosów: 2
Słodkie letnie galaretki
Mella Summer to wyjątkowe słodkie letnie galaretki, które zapewnią nam orzeźwienie latem. Galaretki Mella Summer dostępne są w dwóch wersjach - Summer - mix 4 smaków oraz Mella Summer, galaretki o smaku pomarańczowym i cytrynowym.

Mella Summer, słodkie letnie galaretki w cukrze, mix 4 smaków to wariacja na temat  smaków, kolorów i kształtów. To specjalna propozycja dla konsumentów szukających różnych wrażeń smakowych. W 200 gramowym opakowaniu znajdziemy kwaśne zielone jabłko, czerwoną wykwintną wiśnię, soczystą pomarańczową brzoskwinię i słodką żółtą gruszkę – wszystko zatopione w pysznej galaretce otulonej delikatnym cukrem.

Dla konsumentów ceniących bardziej tradycyjne smaki owocowe mamy osobną propozycję, czyli Mella Summer, słodkie letnie galaretki w cukrze o smaku cytrynowym i pomarańczowym. Soczystą pomarańczę i kwaskową cytrynę łatwo odróżnić po wyrazistych barwach i zdecydowanych smakach. Łączy je kształt galaretki – nawiązujący do kawałka owocu.

Nowa propozycja Jutrzenki, lidera w segmencie galaretek w czekoladzie, to wyjście naprzeciw oczekiwaniom tych konsumentów, którzy lubią słodkie letnie galaretki bez czekolady. Letnia propozycja od Melli jest idealną orzeźwiającą przekąską na letnie upalne dni.

Mella Summer Mix 4 smaków. Galaretki w cukrze 200g
Mella Summer o smaku pomarańczowym i cytrynowym. Galaretki w cukrze 200g
Cena: 4,50 pln